Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez nagyon átlátszó próbálkozás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon átlátszó próbálkozás?

Figyelt kérdés

Ha nem az ismerősöm és véletlenül küldök pl.egy like jelet az egyik storyjára és utána megírom,hogy bocsi véletlen volt(ismeretlenül)az elindithat egy beszélgetést vagy csak annyit fog írni,hogy semmi baj és vége?

Nem szeretnék célzottan ráírni mert lány vagyok.(10enéveink végén vagyunk mindketten,látásból sem ismerjük egymást)



2019. okt. 27. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez totál gagyi, érthetetlen és manipulatív kommunikáció.

Ha rám ír egy ismerős, hogy szeretne velem csetelni 15 percet, szívesen meghallgatnám és lehetne belőle rendszert is csinálni. De aki nem tud nyíltan még rám se köszönni, azt vajon milyen fene eszi éppen?

2019. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont ez az,hogy nem az ismerősöm,nem ismerjük egymást,csak nagyon bejön az oldala és a képei alapján.
2019. okt. 27. 16:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem elég simán a like?
2019. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mire elég a lájk? Lájkol valaki egy képet, az mit jelent?
2019. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pont azért nem ajánlom, mert ha csak annyit ír vissza, hogy semmi baj, és vége, akkor mit csinálsz?

Inkább lájkolj, és készülj valami +kérdéssel :)

2019. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lenne ha őszintén elmondanád a dolgokat, így kiderül, hogy ő mit is szeretne.
2019. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16:57-es ez nagyon jó ötlet!😍
2019. okt. 27. 18:28
 8/9 A kérdező kommentje:
Ki is próbáltam,drukkoljatok!
2019. okt. 27. 18:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugy tűnik akkor már lekéstem

De én olyat csináltam már ,hogy nem lájkoltam ,hanem reagáltam valamit a srác storyjára és ugy kezdtünk el beszélgetni

Mondjuk ez azon is múlik ,hogy mit rak ki

2019. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!