Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne esélyem egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne esélyem egy nálam magasabb lánynál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy lenne esélyem egy nálam magasabb lánynál? Nem azt mondom hogy sokkal magasabb nálam. Csak egy kicsit.

Tanácstalan vagyok szóval nagyon megköszönném a válaszokat.

További szép napot mindenkinek.



2022. aug. 7. 17:10
 1/9 franciasrac ***** válasza:
100%

Miért ne? Ha jókedvű vagy, nem fog számítani.

Képzeld, anyum 15-20 centivel magasabb apumnál és mégis jól jönnek össze

2022. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha leveszed a lábárol akkor nem fogja érdekelni a magasságod de ha még ehez szégyenlős is vagy akkor aztán végképp semmi esélyed úgyhogy csak bátran magabiztosan.
2022. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Ebből láttam egy animet.


Egyébként simán, nekem is egy nálam alacsonyabb srác jött be, ha a lány nem a külsőségekre hajt akkor meg pláne. A lényeg hogy legyél vele kedves és add önmagad. Ez igazából már csak rajta múlik

2022. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg simán lehetséges.:)
2022. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyikőtöket sem zavarja a különbség, akkor persze.
2022. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán van nála eséllyed
2022. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#3: Csak nem a Lovely Complex?


Egyébként simán lehet esélyed. Én ugyan nem vagyok már tini, de barátnőm pár centivel magasabb nálam. Na és? Engem kicsit sem zavar. Akkor sem zavarna, ha mondjuk 20 centivel lenne magasabb nálam, de 2-3 centi meg jelentéktelen. Számára is teljesen irreleváns a magasság. Ezek alapnán miért ne lehetne?

2022. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan párt ahol a lány magasabb, majdnem fél fejjel.
2022. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos, azt gondolom, esélyed az van, de azért ne gondold azt, hogy ez nem jelent gondot. Sajnos vagy nem sajnos, de a lányok, nők nagy része elvi kérdést csinál abból, hogy bizony csak náluk magasabb fiúval, férfivel jönnek össze. Akik nem hajlandók e diszkriminatív elképzelésből lejjebb adni, ott bizony nem lesz esélyed, akármilyen jópofa, akármennyire lojális stb. is legyél.

Ha kapható erre az illető, ott van esély, ha pedig neki nincsenek efféle elvárásaid, akkor lényegében olyan esélyekkel indulsz, mintha ez az adat nem is létezne, azaz tiszta lappal.

2022. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!