Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi esélyem van egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van egy olyan lánynál, aki idősebb nálam egy évvel, és egy kicsivel magasabb?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és van egy lány, aki mekem nagyon tetszik.

Ő 15 éves.

Régebben majdnem lett köztümkk valami, de sajnos nagyon elszurtam.. emiatt nagyon rossz érzésem volt, túl akartam már lépni rajta, de nem tudtam.. és most nem rég megtudtam, hogy még lehet nála esélyem. (Nem akarok túlságosan utána futni, de most ezek miatt is már jó pár hete nem igen beszélgettünk, és tudom az egyik barátnőjétől, hogy ez neki rossz meg minden.. szoval még lehet nála esélyem.

Én amugy 167 centi vagyok.


A válaszokat előre köszönöm! :)



2016. okt. 9. 00:03
 1/6 anonim válasza:
100%
Te magad mondod, hogy lehet nála esélyed. 1 év korkülönbség nem hiszem, hogy annyira zavarná, de engem pl. az zavar, ha egy srác alacsonyabb nálam. Ha rossz neki, hogy nem beszéltek, akkor valamennyire érdekled.
2016. okt. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, kicsivel magasabb nos valószínű 1-2 év és lehagyod:D
2016. okt. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb kapcsolat amit valaha láttam az pont ilyen 15 éces fiú 16 éves lány ráadásula csaj a magasabb glhf
2016. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
"15 éces fiú" ezen az elíráson nevettem xD
2016. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. énis amugy xD
2016. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát most vagy soha.... Pár év múlva már kacsingat az egzisztencia felé és akkor véged (saját kéró,sok pénz,saját kocsi,freeIphone, anyagliag támogatás, programok/költségek fizetése, aztán ugye borosta, kigyúrt test stb stb)
2016. okt. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!