Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha én egy alacsony fiú vagyok...

Ha én egy alacsony fiú vagyok akkor nincs esélyem egy nálam magasabb lánynál?

Figyelt kérdés
Nekem csak magas lány lenne a jó,nem lehet nálam egy centivel sem alacsonyabb,legalább öt centivel magasabbnak kéne lennie nálam,mert nekem,akkor tetszik egy lány,ha szép hosszú lábai vannak.

2014. aug. 12. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az oké ha neked az tetszik de még a 150 centis lányoknak is 180+ magas fiú kell szóval beszoptad
2014. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Eddig magas és vékony fiúval volt tele ez az oldal most jön az alacsony? xD
2014. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Nézd, ez olyan hogy te kikötöd nem kell nálad alacsonyabb lány miközben a lányok 99%-a ugyanígy vélekedik csak fordítva.

Tehát nagyjából 1% esélyed van.

2014. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem igaz! az én párom 156cm, és én is..

De ha neked magasabb lány tetszik, akkor is van esélyed!

Nem vagyunk egyformák..

2014. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

lehet esélyed, de kevesebb, mint ha nem lennél alacsony

a lányok többségének a magas vagy átlagos fiúk jönnek be, nem a náluk alacsonyabbak

2014. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már előre tudom mit válaszolnátok,hogyha egyáltalán válaszoltok,ezért inkább azt kérdezem meg hogy nehéz úgy élni,hogy nem lesz soha barátnőm emiatt.Az alacsony lányokat nem bántai akarom ezzel,nem kell ezért visszaszólni,mert nem számít az ha egy lány alacsony,akármilyen magas pasija lehet,sőt minnél alacsonyabb a lány annál magasabb a pasija(általában ez így van,tapasztaltam már).Azzal meglehetne oldani,hogy nővé operáltatom magam és leszbikus leszek?
2014. aug. 12. 21:46
 7/14 anonim válasza:

En 190 vagyok,de le sem szarjak a magassagot higyj nekem!!!Nem mervado!Ha aranyos kigyurt tested van,barmilyen csajod lehet!En vekony vagyok,nincs csajom.Nem egy kigyurt alacsony csavot lattam szep magas csajjal,multkor is beszelgettem eggyel,180cm siman lehetett,jott a baratja kigyurt kopasz BMW-s!

Penz+Izom szamit,a magassag nem tema,1%-nyi jelentosege sincs.

2014. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Most akkor szúrjam gyomron magam,vágjam le a tökömet,és szedjem ki a beleimet,miután felakasztottam magam,mert ilyennek születtem?Senki nem tehet róla,hogy ilyennek születik,én mindent megteszek,hogy növeljem a magasságom(ami lehetetlen)és én tisztában vagyok azzal,amit az előbb leírtatok,csak nme gondoltam volna,hogy előbb fogtok válaszolni,minthogy én az előző kommentet elküldtem.ROHADJATOK meg,hanem én gondoskodok róla,hogy mindannyian megdögöljetek.
2014. aug. 12. 21:59
 9/14 A kérdező kommentje:
Pénz nincs,ahhoz,hogy kigyúrt legyek,ahhoz is pénz kell.
2014. aug. 12. 22:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Felbosszantottátok a kérdezőt...
2014. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!