Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá úgy az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá úgy az osztálytársamra, hogy ne tűnjön úgy, mintha udvarolnék neki?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl ha azt írnám, hogy: "hogy telik a nyarad?" Valszeg egyből levágná a hátsó szándékomat, mert már sok lánynál próbálkoztam hasonlóan (többek közt a barátnőinél is). Vagy lehet, hogy a lányok jobban értékelnék, ha nem nem köntörfalazok?

2022. aug. 10. 11:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem csak legyél őszinte és mond meg az igazat. Ha csak kerülgeted, mint macska a forró kását, akkor nem fogsz tudni bevágódni nála.

Egyértelműen kérdezz rá.... Ha nem teszed, akkor biztos nem jöttök össze, ha pedig megkérdezed, és nemet mond, ugyanott tartotok, de legalább megpróbáltad.

2022. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!