Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ismerkedek egy sráccal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ismerkedek egy sráccal, de nem akar a nevemen hívni, mert hogy van már egy olyan osztálytársa és hogy ő jutna eszébe. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Nem tud elvonatkozntatni tőle? Kitalált egy fura becenevet és így hív.

2022. febr. 21. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Lehet csak egy hülye indok hogy becézhessen. Ha nem, akkor vannak bajok nála.
2022. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
91%
Lehet hogy valami rossz emléke van azzal az osztálytársával vagy ilyesmi
2022. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit az első ketző mondd, szerintem. Valami van/volt azzal az osztálytárssal, vagy tényleg csak becézgetni akar, ettől ne gondolj semmier. :)

L

2022. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg hogy találjon ki más becenevet. Amúgy meg ettől függetlenül fura, mert attól még mást így hívnak. Mármint lehet exét hívták így, de ha tovább lépett nem kéne bajnak lennie. Bár igaz, hogy én is többet hívtam becenevén barátnőmet.
2022. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
Nekem volt egy ismerosom, aki minden barátnőjét babámnak hívta. Így nem volt soha névtévesztési problémája....
2022. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelnék, hogy csak indokot keresett.
2022. febr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!