Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfin hónaljszőr?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfin hónaljszőr?

Figyelt kérdés

2022. aug. 12. 01:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem problémázok rajta ha van.
2022. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Nekem "bozontos" de sosem büdös. Arra való a tusfürdő és a dezodor.
2022. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
71%

Érdekes, mert ha leborotválom, nekem úgy tűnik mintha jobban izzadna.

16f

2022. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Arany középút. Nem kell folyton csupasznak lennie, de az viszont nem jó, ha már kilóg a póló ujján a szőr.
2022. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
65%
A kellemetlen szag ellen primitív, félvad törzsek sámánjai a mosakodást, esetleg dezodort ajánlanak, de lehet, hogy ez csak babona!
2022. aug. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
27%
Engem zavar a bozontos szőr látványa a hónaljon. Én magamon majdnem mindenhol leszedem mert így érzem jól magam (hónalj, vádli, fanszőr). Nem erőltetem rá senkire a szőrtelenítést, de nem is voltam még olyannal együtt aki ne borotválta volna a hónalját és az fanszőrét. A lényeg nekem hogy a párom is azért szőrtelenítsen mert úgy érzi jól magát. Ha miattam csinálja az egy idő után feszültséget szül.
2022. aug. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Férfi létemre pár éve kezdtem el nyírni aztán Ipl géppel véglegesen szőrtelen már. Nekem sajnos nagyon izzadt mindig. Rengeteg módszerrel próbáltam hogy ne izzadjak ott de semmi. Bőrgyógyászati megoldás se volt rá. Mióta nincs szőr azóta teljesen száraz szinte. Még ebbe a nagy melegbe is. Szóval nálam látványos javulás volt ez miatt.
2022. aug. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az izzadás természetes folyamat, mert a verejtékmirigyek feladata a méreganyagok eltávolítása. A kellemetlen szag a méreganyagok miatt van. Az Adidas férfi dezodor parfüm és a hintőpor megfelelő ellenszere az izzadtságszagnak. A dezodor használata azért nem ajánlatos, mert a pórusokat összehúzza, ezáltal a méreganyagok bent maradnak.
2022. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!