Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom összeverekedett egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom összeverekedett egy haverommal. Hogyan kéne ehez viszonyulnom?

Figyelt kérdés

Mielőtt neki áll állnatok szidni a paromat hogy milyen agresszív, szeretném elmondani hogy nem az, udvarias úriember, soha ezelőtt nem csinált ilyet.

Van egy srác akinek mindig is tetszettem, többször hívott randira de en mindig vusszautasítottam, nem szerettem volna járni vele, amikor nyomult mindig kértem hogy hagyja abba. A legutóbb egy közös barátunk szülinapján mindhárman ott voltunk és az a srác elég sokat ivott. Az elején csak megjegyzéseket tett rám, de aztán egyszer amikor kimentem utánam jött es elkezdte fogdosni, meg minden. A barátom (ő nem nagxon ivott) észrevette hogy ketten mentünk ki, utánunk jött és teljesen kiakadt, megütötte a srácot és összeverekedtek. Senki nem sérült meg komolyabban szerencsére. Egyfelöl örülök hogy a parom megvédett, de közben nagyon nem támogatom az erőszakot. Viszont nem tudom, hogy ez mennyire teszi tönkre a baráti társaságot, de a szülinapos eléggé ki volt akadva, hogy a buliján balhéztak.



2022. aug. 14. 14:27
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Örülök hogy megvédett, csak nagyon megijedtem, a masik sráctól is, meg a barátom hirtelen haragjától
2022. aug. 14. 17:00
 12/29 anonim ***** válasza:
92%
Na hát erről van szó, megijedtél a sráctól. A barátod meg miattad borult el az agya, mert látta, hogy te megijedtél. Inkább legyél hálás, hogy nem beszari, és meg tud védeni az ilyen alakoktól, és beszéldd meg vele, hogy legközelebb előbb próbálja meg enyhébb módon megoldani.
2022. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%

Ha meg nem csinált volna semmit, az lenne a baj..

Örülj neki, hogy számíthatsz a barátodra és megvéd.


Ha én látnám, hogy valaki fogdossa a barátnőmet én sem lennék nyugodt abban a pillanatban.. Nem azt mondom, hogy mindent így kell lereagálnia a barátodnak, de a másik srác megérdemelte, főleg úgy, hogy megjegyzéseket is tett rád és folyamat nyomult.

2022. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
74%
Részegen amúgy pont lehet valakivel beszélgetni arról, hogy mi a helyes meg mi nem. A részeg ember olyan mint az állat, vagy annyira üvöltesz hogy megijedjen, vagy megvered annyira hogy megijedjen. Ha szépen szólt volna a barátod nagyon valószínűnek tartom hogy magasról lexarta volna a másik és folytatja.
2022. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
63%

Az a vicc hogy a zaklatódat még a “haverodnak” hívod..

buta kislány vagy :DD menj inkább az erőszakos “haverodhoz” megérdemlitek egymást

2022. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
48%
A gond nem is ezzel az esettel van. Én őszintén szólva attól tartanék, hogy egyszer engem üt meg hirtelen felindulásból.
2022. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
#15 mivel a társaság tagja, gondoltam logikis ha így utalok rá. Tudod a random tag egy bulin, kicsit felesleges és hosszú lenne. Buta kisfiú vagy, ha ezt nem tudod felfogni. Majd én eldöntöm kit érdemlek meg.
2022. aug. 14. 18:57
 18/29 A kérdező kommentje:
#16 igen nekem is ez jutott eszembe
2022. aug. 14. 18:57
 19/29 anonim ***** válasza:
70%

#16:


Soha, semmilyen körülmények között nem ütök meg sem nőt, sem gyereket

De azt nem tűröm, hogy a páromat, vagy hozzátartozómat bárki is bántalmazza akár szóban, akár fizikailag.

Ha pedig fizikailag bántalmazná, igenis közbelépnék!


Viszont egy ilyen alakot, aki már korábban is zaklatta a lányt, meg sem kellett volna hívni!!!

2022. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
32%
Nevetek rajtad csak.. mennyire buta vagy Istenem😂😂😂
2022. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!