Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa kérdés, de szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa kérdés, de szerintetek mikor "kell" úgymond leválni egy adott korosztályról?

Figyelt kérdés
Ezt leginkább fiúktól kérdezném, de lányok is válaszolhatnak.

2022. aug. 14. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés, hogy hány évnél ne legyen nagyobb a korkülönbség?
2022. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nehéz korhatárokat behatárolni. 11-12 évesekről szerintem jó esetben egy 14-16 éves leválik, tehát amikor elkerül középsuliba, bár van, amikor egy 15 éves és egy 12 éves is összeillik, de szerintem egy 12 éves túl kislány még, hiába nem felnőtt a 15 sem. Na mindegy. Egy 13 évessel szerintem egy 15-16 éves még jól kijöhet, utána már fura, hogy egy általános iskolás kell neki. 14 éves esetében 17-18-at mondanék, de sok esetben ez is nagyon sok, mert egy 18 évesnek lehetnek olyan igényei, amit egy 14 éves nem feltétlenül akar kielégíteni és nem is kell. 15-16 éves már összeillhet egy 18-22 évessel is akár, 17-19-től már elfogadhatóbb az "extrém"-ebb korkülönbség, tehát ilyen 24-29 éves. 20-tól meg már konkrétan felfelé mindegy. Én így gondolom.
2022. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ahány éves vagy plusz 4-5 év, de nem büntethető ha egy 22-éves lánynak legalább 50 feletti párja van csak meghökkentő.
2022. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Úgy általánosságban véve, amit írsz az reális. De van, amikor mégis kiesik az ember a "normális" korhatárból, pl. írod, hogy egy 15 éves és egy 22 éves kapcsolata rendben van, de egy 23 éves és egy 15 éves kapcsolata már fura lenne neked, pedig csak annyi, hogy itt nem 7 évről beszélünk hanem 8-ról. Ismertem olyan 17 éves fiút, aki marha gyerekes volt, simán eltudtam volna képzelni egy értelmesebb 13 évessel is, mégis az idősebbek(15-19) kellettek volna neki.
2022. aug. 14. 18:57
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Sztem 3, nagyon max 4 év különbség után már le kéne, pláne ilyen fiatal korosztályban.
2022. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés most arra megy ki, hogy igazold magad, amiért sokkal fiatalabbaknál próbálkozol?
2022. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6: Nem igazolást keres nyilván, hanem választ. A válasz pedig az, hogy minden ember pszichoszexuális fejlődésének a teljesen természetes velejárója az ilyen dilemmákkal való foglalkozás.
2022. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Én úgy vettem észre, hogy ezek az általános tűréshatárok:


1. 14 alatti lány 14 alatti fiúval jár.

2. 15-19 közötti lány 25 alatti fiúval jár.

3. Ha mindketten 20 felettiek, akkor senkit nem érdekel.


Szóval szerintem nem korkülönbségben keresendő a dolog, hanem életszakaszokban. Általános iskolás az általános iskolással jár. Középsulis középsulisokkal vagy egyetemistákkal. Egyetemisták pedig középsulisokkal vagy egyetemistákkal vagy felnőttekkel járnak.

2022. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Intelligencia szinttől is függ ki mit tart normálisnak. Sok lány azt gondolja, hogy mivel neki az idősebbek tetszenek már rögtön érettebbek is lesznek, pedig ez nagyon nincs így. Az, hogy milyen fiúk, lányok jönnek be valakinek, nem az érettségi szintjétől függ az embernek, ez inkább a pszicoszexuál témakörbe tartozik, mindenkinek van egy életkori preferenciája, a preferenciákat általában személyiség jegyek is követik. Nekem tetszenek az idősebb(40) nők, ha jól tartják magukat és akár a nagyon fiatal(12), de fejlettebb lányok is, de egyértelműen tudom, hogy nem hozzám illenek, nem is kezdenék ki ennyivel fiatalabbal, se idősebbel.(21 vagyok egyébként). Szerintem, akinek van egy kis esze, az inkább a korosztályában marad és az első kapcsolata 16 évesen nem egy 40-es pasival lesz, hanem egy 16-22 évessel és ezt nem irigységből mondom. De nyílván ki vagyok én, hogy ezt megmondjam, de a korom ellenére túl sokat láttam, olvastam már ahhoz, hogy ezen a véleményen legyek, nem hiszek a tündér mesékben, igen is van, amikor az embernek okosabbnak kell lennie, ha szereti, ha nem az adott lányt, fiút, férfit, nem mindig úgy van az, ahogyan mi akarjuk.
2022. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez egy f@szság!

Ha egy 12 éves élvezi a kapcsolatot egy 17 évessel akkor már mindjárt jönnek hogy “pedofil a gyerek úristen” de amikor 40 és 45 évesek lesznek akkor már senkit nem érdekel hogy ez egy pedofil ….


Szóval a kor nem számít annyira

2022. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!