Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan irjak rá a fiúra aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan irjak rá a fiúra aki tetszik?

Figyelt kérdés
Golya tabor segitokent voltunk a taborba. És ott ismertem meg egy tolem 1 evvel idosebb fiut. Beszelgettunk kicsit szemelyesen es nagyon szimpatikus lett. Nagyon megkedveltem. Es fogalmam sincs h en bejovok e neki de nem tudom hogy kezdemenyezzek beszelgetest vele uzenetbe...

2022. szept. 3. 07:09
1 2
 1/12 anonim válasza:

"Szia!😊

Kicsit nyomta már a lelkem ez a dolog. Nagyon jól éreztem magam a gólyatáborban és örülök, hogy megismerhettelek. Nagyon jókat nevettem és kicsit hiányzik a humorod is. Arra gondoltam, hogy megismerhetnénk egymást egy picit jobban. :)

Van kedved holnap kavezni?"


Én biztos valami ilyesmit írnék, mert nem vagyok híve a hosszas irogatásnak és nem is vagyok nagy pasizós. De ezt még talán le merném pötyögni:) Arra próbáltam célozni, hogy valami pozitív élményt is vigyél bele vele kapcsolatban és ne úgy kérdezd, hogy "Nem lenne kedved?". Így a biztos szerintem:)

2022. szept. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát én se vagyok nagy hive a chatelesnek inkabb szemelyes beszelgetesnek. De szeretnem h azert ott is beszelgessunk. Koszonom a segitseget. Igy mar van par tampontom😊

Esetleg van valami rovidebb uzenet tipp?😅

2022. szept. 3. 08:21
 3/12 anonim válasza:
100%
Az a baj, hogy egy "Szia mizu?" üzenetnél én pl azt gondolom, hogy te ki vagy, minek írtál és mit akarsz:D Szerintem nem baj, ha leírod. Egy mizura nem lehet mit válaszolni:D
2022. szept. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez teljesen igaz. A szia mizu nagyon sablon szoveg. Meg a szoa van kedved beszelgetni is mert mar beszelgettunk ezelott...

Csak nem akarom nyomulosnak tunni

2022. szept. 3. 08:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Vmi kamu indokot kell talalni, es ha latod h szivesen beszelget akkor probalni tovabb vinni a beszelgetest. Pl ez meg az milyen volt a golyataborban.


Nem kell ajtostol rontani a hazba. Barha bejottel neki valszeg az se gond.

2022. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt írtad beszéltetek személyesen is kicsit. Szerintem hagyd, hogy ő keressen, írjon. Az is más lenne, ha mondjuk még nem is beszéltetek volna személyesen, nem tudná ki vagy stb... Ha ő is megkedvelt akkor majd ír vagy keres élőbe. A chat az sok félreértés forrása is lehet.

Én legalábbis így gondolom.

2022. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

múltkor láttam egy gólyát, nem tudott repülni, mondom na odamegyek hozzá


Amikor odaértem láttam meg hogy milyen nagy, majdnem olyan nagy volt mint én. 170 biztos lehetett, én vagyok 186-188 nem tudom pontosan


azóta gólyához nem merek menni

2022. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már kb 2 hete ráírtam,és azóta is beszélünk,de nem tudom, hogy rájött e és tudja e h nagyon kedvelem és tetszik,de nem merem még ugy nagyon elmondani neki...:/
2022. szept. 16. 16:48
 9/12 anonim ***** válasza:
ha nem mondod el lehet hogy friendzoneba rak mar es akkor milesz? vagy talal mast amig te itt izelsz? Mondd meg neki most
2022. szept. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És hogy mondjam el neki? Nem lesh nyomulós?vagy fura?
2022. szept. 17. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!