Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Mit csináljak ha ok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit csináljak ha ok nélkül eltiltotta a fiát tőlem a jövendőbeli anyósom? Nem opció ,hogy elhagyom a szerelmemet mert ő úgy érintett meg minden téren ahogy más nem. Mindennél jobban szeretem.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a fiát, de az a nő hülyeségeket terjeszt rólam a fiának.

Azt mondja az a baja velem, hogy nekem a szüleim parancsolnak, de ő mit csinál a fiával? Nagyon beszabályozza, eladta a fia telefonját hogy ne tudjon velem beszélni, elérte hogy a munka helyéről kirugják a barátomat.

Szörnyű az a nő. Miatta a barátom is tiszta depressziós. Erre az anyós csak teletömi mindenféle nyugtatókkal, és úgy fejezi ki magát hogy az én bűnöm hogy gyógyszereznie kell a fiát.

Barátom is azt mondta ne beszéljek többet az anyjával. Néha este titokban beszélünk...de most ezek az késő esti beszélgetések is félek hogy elmaradnak mert az anyja gonosz kitudja mit csinál a barátommal.



2022. szept. 3. 07:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
2022. szept. 6. 11:24
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz,akkor menekülj és hátra se nézz.
2022. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Fura egy helyzet. Annyira hihetetlen, bár sok szülő nem fogadja el, hogy a gyereke már felnőtt. Persze, az is lehet, hogy oka van annak, hogy a szülők tiltanak egymástól, lehet annyira különböző a két család, hogy egymás értkrendjét nem szeretik.


18 éves egyszerre felnőtt és gyerek még. Biológiailag 25 éves korunkig fejlődünk, és bár jogilag felnőtt az ember 18 évesen mára kitolódott annyira az iskola/munkahely, hogy szocializáció terén sem teljesen felnőtt az ember.


Ha dolgoztok az más kérdés, feltéve, ha nem szakközép melletti kötelező gyakorlatra gondoltok. Ott kérjetek segítséget főnöktől, munkatársaktól. Biztos találtok olyan embert aki segít.


Én ebben az esetben a rendőrséghez is fordulnék. Ott fognám meg az ügyet, hogy a fizetéseteket elveszik. Ez teljesen jogszerűtlen. Lehet családon belül durván hangzik, de néha egy ilyen eset után értik meg, hogy teljes jogú felnőttek vagytok.

A megoldás pedig ilyenkor a saját élet lesz, 2 fizetésből azért fenn lehet tartani egy albérletet, még minimálbérből is. Az elején elég akár csak egy szobát kivenni.


A szülő-gyerek kapcsolat pedig rendezőni fog. Ha szeretitek egymást akkor pár hónap/év múlva mindkét fél elfogadja a közeledést, mondjuk egy mostani elköltözés és egy karácsonyi közeledés pont jó időtáv lehet. Szóval lépni kell. Nem úgy kell elmenni, hogy soha többé nem akarlak látni, hanem úgy, hogy nagyon szeretlek titeket, de most nekem az önállóságra van szükségem. Egész másként adja ki a dolog.

2022. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!