Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy lépjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy lépjek ezen túl?

Figyelt kérdés

A nyaramat külföldön töltöttem egy ilyen közel 3 hónapos nyelvtanfolyam miatt, és ott megismertem egy fiút, akivel a végére elég közel kerültünk egymáshoz. Ő viszont nem ment volna bele egy távkapcsolat/távrandizás dologba (én sem), így könnyek között elbúcsúztunk azzal a végszóval, hogy ha úgy kell történnie, még fogunk találkozni a jövőben. Van itthon egy kapcsolatom, ami a nyáron kb tönkrement. Illetve már korábban is éreztem, hogy sok a probléma, véget ért a szép és nagyon szerelmes korszak, egyre több lett már a veszekedés és konfliktusok, egymás bántása, aztán kibékülés, újra vita. Egyszerűen már nem éreztem egészségesnek. És annyira tökéletes volt nyáron ezzel a másik sráccal, és az a durva, hogy nem igazán érzek bűntudatot a barátom miatt... viszont nyilván végeszakadt az egésznek, mert haza kellett jönnöm. A barátom azóta is úgy tesz, mintha minden a régiek szerint menne tovább, de én már nem érzem ezt, amit korábban... és tudom, hogy nem jó érzés úgy együtt lenni vele a nyáron történtek után, és egyszerűen nem tudom túltenni magam rajta. Minden nap rá gondolok, minden nap nézegetem a közös képeket, a közös emlékekre gondolok, és arra, hogy miért kellett elválnunk egymástól. És tudom, szörnyű ember vagyok, hogy egy kapcsolatban képes voltam erre, de nem bánom. És szakítani akarok a barátommal, mert ez így nem tiszta egyszerűen, de a régi közös emlékek miatt ez borzasztó nehéz.

Mit tanácsoltok? Nagyon túldramatizálom? Egyszerűen megőrülök, és 0-24 ez jár a fejemben:(



2022. szept. 15. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakìts nyugottan a barátoddl ha mar ugy se mukodik a kapcsolatotok.
2022. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan.
2022. szept. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolom, hogy várj. Adj még egy kis időt magadnak és ennek a dolognak, illetve alaposan gondold át a szakítást és ha mindent átgondoltál, utána hozz döntést.
2022. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne várj, ha már nem egyszer érezted, hogy valami nincs rendben, akkor ott valamit tényleg nem oké.


Illetve, ez a nyár tökéletes alkalom volt számodra, hogy rájöjj mással mennyivel jobban is mehetnének a dolgok.

2022. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az idő

Ez tudom,hogy béna és sablonos,de a felejtésre a legjobb dolog az idő,adjál időt magadnak.


A volt barátnőm 3 év után szakított velem.

Kb 4 hónapig tiszta beteg voltam miatta.

Aztán fokozatosan jobb lett,most pedig már egyáltalán nem gondolok rá.


Nemrég rám írt,hogy hogy vagyok,mi van velem

Tő mondatokban válaszoltam neki.

Megkérdezte,hogy nem-e lenne kedvem találkozni.Megmondtam neki,hogy nem lenne kedvem hozzá,és minden jót kívántam neki.

2022. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!