Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép, ha egy lánynak kockahasa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép, ha egy lánynak kockahasa van?

Figyelt kérdés
Olyan, ami rendesen ki is van dolgozva. És ha a kaja, combja, stb, is izmos?

2022. dec. 1. 13:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Ez ízlés kérdése. Nekem személy szerint nem jön be, de szerencsére nem csak egy ízlés létezik.
2022. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Egy szintig nagyon jó. Pl.: [link] Ez a felső határ nekem.
2022. dec. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem szed hozzá szteroidokat, ami férfiasít, akkor szép, igen.
2022. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
59%
2: csak az a borzalmas fej ne lenne hozzá...! :(((
2022. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%
4. Nekem bejön. [link]
2022. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Volt olyan barátnőm aki úgy ahogy ki volt dolgozva. Nem volt zavaró számomra, meg őszintén bizonyos helyzetekben brutál szexi látványt nyújtott.
2022. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem nőies, ezért jellemzően nem vonzó számomra egy izmos csaj.
2022. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, ha egy lánynak kockás a hasa és a többi izmai is látszatosak! A linkelt képen látható csaj nekem pl tetszik, nagyon vonzó látvány számomra! 💪🏼😍

Persze ahány ember, annyi féle ízlés, ezzel nem is vitatkoznék, ez így természetes.

Azt mondjuk nem tudom, ha kicsit izmosabb egy lány/nő, az miért férfias máris, hiszen a nőknek is vannak izmaik, csak nem általános dolog, hogy jobban kidolgozzák.

2022. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Senior Séf ***** válasza:
39%
7-esnél a pont, akármennyire is kifacsarodott a mai divat. Ha tanultatok a másodlagos nemi jellegről, akkor tudjátok miről beszélek, ha meg csak kellett volna tanulni, akkor nézzetek utána.
2022. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúkon szeretem.
2022. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!