Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, nektek zavaró, ha egy...

Fiúk, nektek zavaró, ha egy alapból sportos, kissé izmos lánynak nincsen kockahasa, hanem ott raktároz egy kis zsírt?

Figyelt kérdés

Elég önbizalomhiányos vagyok miatta, így náron fürdőruhában sem szeretek lenni. Sajnos a hasam alja ilyen, ha befeszítem, akkor viszont kemény, szóval nem olyan sok felesleg van rajta. Sajnos nagyon nehezen tudnék csak lefogyni onnan, így inkább a további formáim fejlesztésére koncentrálnék.

Viszont érdekelne, hogy mennyire "rossz" látvány ez, hogy a hasamon nem látszik, hogy sportos vagyok?


2019. jún. 27. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát én nőn pont hogy a kockahasat nem tartom esztétikusnak, szóval ha van rajta egy-két deka felesleg, de ettől függetlenül lapos akkor nincs vele semmi gond.
2019. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Engem nem zavar. A kockahas pont nem jön be, egy kis husi viszont nagyon tetszik. :)
2019. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, hogy tudatában vagy-e, de a legtöbb férfi számára a kockás fülű nők kifejezetten visszataszítóak. Kellenek a gömbölyű formák, és itt nem túlsúlyra gondolok. Örülj neki, hogy ilyen vagy, és maradj így.
2019. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

számomra a kockahas lenne visszataszító, nem nőies egyáltalán


jobb ha van rajtad mit fogni

2019. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Engem a pocak sem zavar.
2019. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
A noknel a combon es a feneken raktarozodik a zsir, szal ha pocakod van akkor 30% folott van a testzsir szazalekod. Ideje edzeni. 20% nal mar lapos hasad van.
2019. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: hatalmas baromságot írtál. 1. Mindenki máshol raktározza a zsírt, tudod, különböző alkatok vannak. 2. Mint mondtam, edzek, teljesen vékony vagyok, t.sz.-em 21 körül van.

Az, hogy neked nem tetszik, az egy dolog, akkor azt írjad, elfogadom, ne valótlan h*lyeséget állítsál.

2019. jún. 27. 13:21
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Mint latom a kritikat se birod, nem csak a sulyokat.
2019. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont h tetszene, szeretem ha van egy kicsi.
2019. jún. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mindenkinél más szerintem valakin jól áll, ha nőiesebb, valakin jól áll, ha izmos. Én izmosnak tartom magam, de sosem volt kockahasam igazán és a testzsír százalékom is 25% körül lehet, és mégsem vagyok "husi". Annyi mindentől függ ez...
2019. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!