Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít egy lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít egy lánynak, ha a srác izmos?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok válaszát várom, de bárki tapasztalatát meghallgatom.


Két kérdésem lenne.

Az első az, hogy mennyire számít, mennyire bejövős egy csajnak az, ha a srácon van izom, mennyire fontos nektek ez.


A második kérdés az elsőből következik, mégpedig hogy melyik az az izomcsoport, amely a lányokat legjobban megfogja? (Van, aki azt mondja a lapos, hatkockás has a fontos, valaki szerint pedig a has nem a legjelentősebb, a kéz és a lábizomzat sokkal 'értékesebb'.



2020. dec. 27. 09:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Én őszíntén válaszolni fogok erre a kérdésre habár lehet sokaknak nem fog tetszeni vagy azthiszi klisék stb.


Nekem személy szerint az ideális test alkat mindig kb az enyémmel hasonló/azonos. Nem várok el senkitől semmit, de számomra nem vonzó egy túlsúlyos férfi. Viszont..


Nem feltétel (sőt) hogy valaki izom agy legyen.



A túl izmos kategória számomra csak szép, de nem túl szexi már és sokkal vonzóbb férfiassabb egy olyan férfi akinek pl széles a válla, van enyhe melkas szőre, vagy a köldökétől lefelé szőrös és persze a karom, lábon ne legyen csupasz,mert az nem férfias szerintem. Ezek fontosabbak pl mint a kigyúrtság.


Én a szálkásabb, de nem vékony testet szeretem.

Nehéz leírni, hogy mi az ami tetszik de mondok pár színészt akik teljes mértékben leírják az ideális és szerintem pont jó testalkatot.


Can Yaman izmos, de nem túl izmos. Kockás a hasa, de volt amikor nem. És nagyon szép volt akkor is a teste.


Jamie Dornan



L

2020. dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Én nem szeretem az izmos srácokat, nekem nem igazán jönnek be. Az nem baj, ha a karon van egy kis izom, persze, legyen formában, de egyébként nekem jobban tetszik, ha nincs rajta sok. Ellenben ne legyen csont és bőr se.
2020. dec. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sem tetszenek az izmos srácok.
2020. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a vékony, sportos tetszik. A tipikus gyúrós nem.
2020. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
Mibe vagytok már? 😀 Álmodoztok itt jobbra balra 😀
2020. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Nekem fiú létemre sokszor dicsérik mai napig a sportos alkatom. Arányos tetsem van, amolyan atlétás.


A leg több lány eddig vagy a mellkast, karokat vagy kockahasat preferálta.

Volt olyan is aki maga a kéz fejet nézte, hogy szép e vagy pedig dudorodnak rajta e az erek.


Nem minden esetben számít, vannak olyan lányok akik elsősorban a személyiséget teszik előre, szóval ez eléggé szubjektív, de szerintem az biztos, hogy dob mindneki egy bizonyos szinten, ha foglalkozik a testével, nem feltétlenül csak azért, hogy izmos legyen, hanem a formában tartás miatt.


24F

2020. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Karok,kézfej, has, váll,erek. Ezek tenyleg fontos szempontok lehetnek.


Nem szeretem a tul izmosakat.


De egy izmos kar, eres kez, enyhen kockas has vagy csak lapos es nem pocakos..vagy hajas az jolnezki.

2020. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, miért tetszik az eres kéz?:o
2020. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6%
Azért, mert hibbantak, és jómódjukban nem tudnak mit kitalálni, hogy a fiúkat mivel ba**tassák! Állandón az elvárások meg a divat. Ezért van az, hogy sokan nem is kezdeményeznek, mert semmi értelme. Mi a francért edzen egy csávó? Azért, hogy bejöjjön vmi gebe kis vernyákolós senkiházinak? Ugyan már. Esztelenség az egész. Ha meg magad miatt edzel, akkor kb mire 40+ os leszel, akkor rádöbbensz, hogy ha abbahagyod, akkor neked annyi! Összeesel, ahol izom volt bőr lesz. Ez az izmozás is csak azért jött divatba, mert egyes nők erre nedvesednek. Azt ők meg hogy néznek ki? 😀
2020. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
#8 bár én nem #7 vagyok, de nekem is tetszik az eres kéz :D és nemtudom miért. Szerintem baromi jól néz ki egy srácon.
2020. dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!