Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 16éves lány és egy 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16éves lány és egy 17 éves fiú kapcsolatában általában mi van?

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 02:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 10!

9. vagyok.


A statisztika szerint a később egyetemre bejutottak kb fele már volt részeg... Be kell menni megnézni, milyen is a ma egyetemistája. Akkor a többiről ne is beszéljünk...

Igen, nagyon sokat hagytál ki! Kihagytad annak a lehetőségét, hogy időben elkezdj zülleni, elkezdjen tompulni az érzéked, illetve a jellemed...


Az egyetemeken tanulók csupán 18-20%-a nem iszik buliban, szóval ebbe a körbe érkezhetsz meg. Én azt vallom, jó mindig józannak lenni, mert így nem kell majd semmit megbánnod a pia miatt... és nem maradnak ki órák, éjjelek, nem kelsz senki mellett úgy, hogy azt sem tudod, ki az a másik melletted vagy mi történt. Ennek az esélyét is kihagytad...

2022. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 NTBS ***** válasza:
94%
Szerintem tapasztalatszerzés. Esetleg szerelem.
2022. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!