Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? XD

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? XD

Figyelt kérdés

Van egy felsőbb éves fiú általában a folyosón ül és a legtöbb lányt rendesen megnézi, köztük engem is eléggé. Pl.: Mikor egyszer a folyosón ültünk a barátnőimmel szinte majdnem folyamatosan engem nézett, és én elkezdtem őt nézni hogy érezze r0**dtul idegesítő. Szóval akármikor amikor újra visszanézett (akkor) én is néztem őt. Aztán hirtelen a mintha idegesítette volna a kezébe temette az arcát. ( de úgy mint amikor pl valaki folyamatosan hülyeséget mondd meletted és már eleged van és kiégtél) Kb így tudom megfogalmazni.:D Aztán másnap ugyanúgy mint addig nézett mint a többi lányt. Igaziból a kérdés inkább fiúknak szólna, hogy ilyenkor mit éreztek? Engem nagyon idegesít mert nemtudom mit érez de mindenkit ugyanúgy bámul kb és elegem volt. ( Mellesleg naponta vagy harminc lánnyal lehet látni de még egyikkel se „szemezett“ így)

Sztem játék vagyok számára. De kiváncsi vagyok véleményekre.:D

Alig várom



2022. dec. 9. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Tetszenek neki a lányok, ami normális.

Lehet megfigyeli melyiket tudja hulyiteni jobban.


Ha csak les az kevés, beszélgetni kellene veled, viszont hogy elmondasod szerint ezt teszi kb. minden csajjal arra tudok csak gondolni,amit fentebb írtam. XD

2022. dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Nekem van egy rossz szokásom, hogy össze-vissza megakad embereken a szemem és észre sem veszem. Igyekszek leszokni róla. De egyáltalán nem szándékos és ahogyan nőket, úgy férfiakat is megbambulok akaratlanul.


Lehet, hogy ő is ilyen, de az is lehet hogy csak tinédzser.

2022. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!