Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszek neki vajon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszek neki vajon vagy nem? Nem tudok kiigazodni rajta.

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nyáron ismerkedtünk meg egy közös baráti társaság által. Nyáron illetve októberig tök sokat buliztunk együtt, olyankor mindig flörtöltünk egymással meg beszélgettünk de ennyi. Októberben kicsit feloszlott ez a baráti társaság, azóta amúgy nem nagyon találkoztunk. Ő néha rámírt privátban, plusz a közösségi médiában követtük egymást de azon kívül hogy néha beszéltünk pár felszínes szót többet nem. Karácsonykor rám írt most, de a köszöntésnél többet akkor sem beszéltünk. Ma viszont a semmiből rámírt, hogy nincs-e kedvem találkozni és csinálni valamit. Eljött értem majd végül elmentünk sétálni egy nagyot, nagyon sokat beszélgettünk, nevettünk, sokat kérdezősködött rólam. Beültünk vacsorázni is egyet (természetesen nem hagyott fizetni)

Alapvetően az egész találkozónak kicsit ilyen randi hangulata volt, pedig nem is történt úgy kifejezetten semmi, egy két apróbb beszólás kivételével. Viszont ugye nyáron a bulikon sokat flörtölgettünk egymással, ami viszont elég egyértelmű flörtölés volt. Tudom róla egyébként hogy nem szeret kezdeményezni, és nem túl bátor ilyen szempontból. Vajon Tetszhetek neki vagy ez tényleg csak félreértem? Vagy esetleg nekem kéne most már valami lépést tennem felé? Nekem ő eddig is tetszett de eléggé bátortalan voltam kezdeményezni és ezek alapján meg aztán már tényleg nem tudom ő hogy gondolhat rám


2022. dec. 29. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele. Mi lesz szilveszterkor?
2022. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyi biztos, hogy a legtöbb srác nem csinálna ilyet egy friendzone-os lánnyal.
2022. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1

Hát beszéltünk a szilveszterről, neki van már egy terve, viszont felajánlotta hogyha esetleg mégsem odamegy akkor elmehetnénk egy szórakozóhelyre ahova járni szoktunk. Mondtam neki hogy eddig úgy néz ki hogy én egy barátnőmmel leszek a városban, de azért lehet róla szó, aztán végül annyit mondott hogyha esetleg ő is idejön akkor szóval mindenképp mert ha másnem szívesen haza hoz a buliból. Aztán nagyjából ez a szilveszter téma ennyiben maradt, kérdezgetett még róla hogy barátnőmmel mi a terv de ennyi.

2022. dec. 29. 22:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszhetsz neki. Nem csak ferre erted
2022. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Na, mi volt szilveszterkor? Együtt buliztatok? 🙂

2023. jan. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#1-es

Nem sajnos, és nem is mertem neki írni éjfélkor☹️

Azóta nem is beszéltünk, félek hogy nagyon elronthattam valamit…

2023. jan. 2. 20:14
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Ha annyit nem mertél írni neki, hogy BÚÉK, akkor mi lesz később? Ne haragudj, hogy ezt írom, de ez így nem jó.:(
2023. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Tudom, sajnos😅 Személyesen nem vagyok ilyen félénk vele, de ha írásról van szó nagyon, mert túl gondolok mindent és mire ráírnék elbizonytalanodok…

2023. jan. 3. 01:53
 9/10 anonim ***** válasza:
A jó isten áldjon meg, remélem azóta kiböktél neki egy búékot azok után, hogy nem hagyott fizetni. Ha nem, akkor ez elég nagy bunkóság, ne haragudj.
2023. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9-es

Azóta együtt is vagyunk :D Szóval igen, kinyögtem azt a búék-ot :)

2023. febr. 7. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!