Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem osztálytársán nem nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem osztálytársán nem nagyon tudok kiigazodni, szerintetek akar valamit vagy játszik?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja szakítottunk barátnőmmel, körülbelül két hete elkezdtünk beszélni osztálytársával, exemről IS, mondta, hogy másoknak teszi a fejét és stb.( ellene beszél nagyon, nem érdemelt meg, minek fárasztom magamat vele, felejtsem el, jobbat is találok majd..), szoktunk poénkodni mindenféle témáról, kettőnkel is(szex stb), hogy ő milyen jól járna velem, meg fordítva (neki van barátja egyébként((akiről mindig mesél valamit, mennyire szereti, és sose csalná meg(érdekes)), viszont nem nagyon foglalkozik vele a srác, eléggé nem törődöm a lánnyal szemben) személyesen még nem nagyon beszéltünk egyébként csak pár szót, képeket küldözget magáról, fenekéről, mell, vagy csak úgy sima ruhás képeket, mondta menjek át a héten, de végül nem jó mert a barátja megy hozzá, ezért mondta hogy ma kísérjem haza ha akarom(nem tettem mert fogalmam sincs mit akarhat), gondoltam rá, hogy valami trükk amit az exemmel "terveltek" ki, hogy próbára tegyenek, vagy valami, de akkor nem hiszem, hogy képeket küldözgetne csak úgy, az is eszembe jutott, hogy exem mesélt rólam, hogy hogyan bántam vele, mindig a kedvébe jártam, és ennek a lánynak a barátja pont az ellentétem, mondta is ha még egy hülyeséget csinál akkor szakít vele, mondtam neki, hogy akkor lesz végre esélyem("poénból") erre mondja, hogy mintha annyira kellenék neki..egyébként mondta, hogy még friendzone van mivel nem ismer, de később kitudja mi lesz.. Nem nagyon tudok kiigazodni rajta, 90% ban azt hiszem, hogy csak arra megy ki ez az egész, hogy valaki "fusson" utána.. Ti mit gondoltok erről? Tudom nem szép dolog, olyan lányra hajtani akinek van barátja(nem is hajtok rá, nekem is csak barát (még), de kedvelem) másik meg , hogy exem osztálytársa..

2017. márc. 13. 14:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy mivel ma nem jött össze a "találkozó" kicsit berágott.. Amit nem tudok hova tenni mivel nincs hozzá sok "közöm"..
2017. márc. 13. 14:57
 2/7 anonim ***** válasza:

Hívd át te :) max dugtok egyet :) nincs baj , vagy össze jöttök :)

De nagy qva lesz ha ilyen a csaj , ki tudja , deritsd ki !!!

2017. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, hát ja másra nem is lenne jó :D

Csak mi van ha valami csapda amit exemmel terveltek ki??:D

2017. márc. 13. 15:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó nagy k...durva a csaj. Nem félsz, hogy összever a pasija?
2017. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem.. Kérdeztem tőle, hogy mivan ha megtudja a barátod? válasz: nincs hozzá köze kivel lógok(ok...)

Egyébként meg nem csináltam semmi rosszat azon kívül, hogy beszélgetek vele, nem én kértem tőle a képeket, magától küldte, én csak poénkodtam vele, ennyi.

2017. márc. 13. 15:18
 6/7 anonim válasza:
Hányévesek vagytok?De ezekből úgy látszik hogy a csaj simán megcsalná veled a pasiját :))
2017. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

O 19 en 20..

Enis igy latom, csak megis bennem van, hogy ez tul konnyen jott :D

2017. márc. 13. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!