Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a pasimat ő 18 én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasimat ő 18 én 19, néha gyerekes tud lenni bár ez nem a legjobb kifejezés focizik és mindig az edzéssel van elfoglalva ha velem van nagyon tisztelettudó szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés
2023. jan. 11. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát, ha van egy kis gerinced és tényleg szereted, akkor elmondod és döntsön ő, hogy hogyan tovább.
2023. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
71%

Szerintem rossz helyről várod a megoldást.

Itt szét fognak szedni emiatt!


Amit nem is bánok... Megérdemled!

2023. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Mondjuk keress inkább egy férfit. Láblabda... De szánalmas
2023. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Nem hiszem hogy jó helyen kérdezted. Szerintem a meg csalás az egyik legundoritobb dolog.


Szerintem semmiféleképpen nem a meg csalás a megoldás arra hogy nem figyel rád. Meg kell beszélni. És ha szereted akkor legyen annyi emberség benned hogy elmondod neki. De nem hiszem hogy ennél több opciód lenne. Ha a fiú tényleg szeret téged és te nem őt akkor csak gratulálni tudok. Szakíts vele minél hamarabb.

2023. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Mivel már megtetted és visszacsinálni nem tudod, így javaslom ne titkold sokáig mert elöbb utóbb mástól fogja megtudni, és az rosszabb.


Meg gondold át mit akarsz vele a jövőben. Ha Őt csak a foci érdekli és más egyéb nem és nem is gondol arra hogy kettőtökkel mi legyen akkor ennek szerintem nincs túl sok értelme. De ezt egyrészt neked kell tudnod, meg eldöntened mit akarsz. Én javaslom hogy egyszer ülj le vele és kezdjetek erről beszélni hogy mi legyen késöbb, mi hogyan alakuljon, meg ami problémáitok van azt sem ártana átbeszélni.

Meg azért mégis csak megcsaltad ami undorító volt tőled, és lemerem fogadni hogy már nem szereted igazán. Vagy ha mégis akkor miért tetted? A másik srác mennyivel jobb nála? Mert valamivel biztos és azért neked kell eldöntened hogy kivel akarod a jövődet tervezni, meg leélni.

2023. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy inkább szakítanod kéne vele és összejönni olyannal, akit szeretsz.
2023. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem szereted Te igazából ezt a srácot, .hiszen megcsaltad. Búcsúzz el tőle, de ne mondd el a valódi okát, mert elhíresztelheti és ez nem lenne jó részedre.

Ám, ha szereted - mondd el neki a történteket, aztán majd ő dönt. Ekkor is fennáll a továbbítás veszélye.

2023. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Előbb utóbb úgyis kiderül... Jobb, ha te mondod el neki.
2023. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
Nem értek egyet az előttem szólókkal szerintem ne szólj neki mert nem fog kiderülni .
2023. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 hungarikum_202 ***** válasza:
95%
Gratulálok.
2023. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!