Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van-e hasonló típusú srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e hasonló típusú srác?

Figyelt kérdés

Csak azért mert nekem ez az úgymond ideálom:

Legyen kb 17 év körüli aki megpróbálja mindig megnevettetni a másikat, nem egoista (ahogy a legtöbbje), de legyen persze önbizalma, legyen tisztelettudó, normális és legyen beszédes. Külsőre csak annyi, hogy nekem a magas srácok jönnek be.


Azért kérdezem, mert nem igazán találkoztam még hasonló félével a társasági körömbe meg eléggé az ellentéte valósul meg a fent leírtaknak.



2020. ápr. 4. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
17 éves két éve voltam, nem próbálgatom megnevettetni az emberek csak mondok egy poénos dolgot és vagy nevetnek vagy nem, magas nem vagyok, tiszteletet az kap, aki megérdemli, többi stimm. Szívesen!
2020. ápr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Van benne indokolatlan elvárás, ami miatt igen sok embert kizársz, akik tényleg szeretnének. Kor és magasság alapján válogatni? Sose fogom megérteni... A többi oké.
2020. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyen voltam 17 évesen is, meg előtte is és a mai napig is.

Szóval biztos van ilyen.

Néha olyan jó érzés valakinek csak úgy mosolyt csalni az arcára :)

Néha random itt is rá írok pár szomi emberre valami vicces kép, vagy cuki állattal :)

Néha 1 mosoly is sokat számít :)

Biztosra veszem, hogy vannak még ilyenek.

2020. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Minden stimmel amit leírtál.
2020. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
garantálom mindenki 60+ ebben a topicban :D
2020. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

Az a baj hogy van rá némi reális esély :D

Bár én nem, de te lehet hogy igen :)

De én nem ismerkedési szándékkal írtam ide, de tényleg szoktam itt random képeket küldözgetni. Valentin napon is volt kint pár kérdés ahol mondta pár lány, hogy azért jól esett volna nekik, ha valaki mondja nekik vagy valami. Akiket olvastam azoknak írtam :)

Tényleg igyekszek mindíg pár ember arcára mosolyt csalni, de a valóságban is. Ezért szoktam mindíg hülyéskedni. Csak sajnálom hogy sokkal többet nem tehetek a világért, csak pár mosolyt okozhatok, de néha az is több mint a semmi.

2020. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Biztos van én fiatalon el mondtam pár viccet, de a tiszteletet ki kell érdemelni.
2020. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagyok, de én ilyen vagyok!
2020. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!