Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretjük egymást , de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretjük egymást , de nem vagyunk szerelmesek , ez normalis?

Figyelt kérdés
A baratom 18 ev en meg 16 vagyok. 3 honapja vagyunk egyutt, de nehany napja fedeztuk fel hogy mar ugy erosen szerelmesek nem vagyok, viszont rettentoen szeretjuk egymast es semmi penzert nem hagynank el a masikat. Ez normalis vagy ez elobb utobb szakitas lesz? Viszont elo fordul a “percrol percre ujra szerelembe esek” erzes is
2023. jan. 16. 14:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen annyi az egész hogy mikor együtt vagyunk (fizikalisan mert kulonbozo varosbol vagyunk) akkor “ujra” szerelmet erzek. viszont mikor nincs szemtol szemben velem nem tudok igy ra gondolni, csak annyit tudok hogy szeretem.
2023. jan. 18. 06:31
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ezt mért nem nevezed szerelemnek, de a távkapcsolatnak semmi értelme, abból nem lesz semmi.
2023. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Gondolkozzatok pár napig, hétig, együtt is, hogy mi a szerelem. :)))))
2023. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!