Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhidegültünk egymástól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegültünk egymástól a problémáink miatt. Szeretjük egymást, szerelmesek vagyunk. Mi a teendő, hogy lehetne visszacsinálni?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal, túl csodálatos 8 hónapon és 4 kevésbé csodálatoson. Sajnos engem baleset ért, nem sokkal később kirúgtak a munkahelyemről, így az anyagi terhek is rányomták a bélyeget a kapcsolatunkra. Épp lakásfelújítás teljes közepén voltunk, amit most teljes egészében ő visz tovább az én segítségem nélkül. Mondanom sem kell ez valóban nehéz időszak volt, gyakran voltunk mindketten ingerültek (nem egymás miatt, hanem a környezeti dolgok miatt). A balesetem előtt már eljegyzésen törte a buksiját a párom, óriási rózsaszín köd volt. Minden piros lámpánál csókcsaták, annak ellenére, hogy hamar összeköltöztünk minden napot egy csodaként éltünk meg. Most meg mondhatni egymás mellett élünk, elmúltak a csókok, hosszú ölelések. A szex továbbra is jó. Mindent meg tudunk egymással beszélni ugyanúgy mint korábban. Igazából nem mondhatom, hogy a szenvedély veszett volna ki, hiszen ugyanúgy egymásnak esünk, ha szeretkezni vágyunk. Inkább egymás iránti fogékonyság és figyelem az amit hiányolok. Magam részéről is. Nem tudom mi a teendő, hogy lehetne visszahozni azokat az önfeledt perceket. Talán túl sok időt töltünk együtt? A balesetem hosszú gyógyulási időt vett és vesz is igénybe, így mondhatom, hogy túlterheltem, de ő ezt sosem rótta fel nekem. Szeretem a párom és szeretném megoldani ezt a helyzetet.

N/28, F/40


2018. dec. 3. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

1. ne hazudj. elhidegulteltetek, szerelmesek vagytok. most akkor melyik? ez a ketto egyutt kizarja egymast.


2. csak egy eve vagytok egyutt, hat ez lofing sincs, a tinik tovabb birjak


3. 1 eve es mar lakast ujitotok fel??? haho?? normalis ember ilyet nem csinal hogy egy kvazi vadidegennel ujit fel lakast 1 ev kapcsolat utan


4.. eljegyzes?? 1 ev utan? na jo nem is olvasom tovabb, mindketten gazok vagytok, mintha nem is 30-40 evesek lennetek hanem 20 evesek...

2018. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy valóban tól sok időt töltötök együtt. Én ezért tartom butaságnak a rövid időn belüli összeköltözést. Járjatok el többet otthonról, együtt is meg egymás nélkül is. Ne csak a felújítás meg a szürke hétköznapok legyen mindig a téma, legyen mindig valami újdonság. Járjatok többet randizni meg olyan helyekre ahol kicsit el tudjátok felejteni a problémáitokat.
2018. dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként az első válaszolóval is egyet értek. Csak a nászutas, rózsaszín ködös időszaknak hosszabbnak kéne lennie 1 évnél. Ha ilyen hamar kihült a kapcsolat az nem sok jóval kecsegtet. Szerintem ez inkább fellángolás volt a részetekról vagy kapuzárási pánik, de nem igazi szerelem.
2018. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Az, hogy ilyen hamar sor került az összeköltözésre és ezáltal a közös lakásfelújításra is számomra is furcsa lenne kivülállóként, de minden olyan karikacsapásra ment, senki nem sürgetett semmit, jöttek a dolgok maguktól. Egészen addig míg minden szuper volt, aztán sorra dől a kártyavár de nem a közös alap, hanem a saját, személyes alapunk. Ahh, nem is tudom miért írom le ezt az egészet. Köszi a választ mégegyszer. Meglátjuk hogyan tovább.

2018. dec. 3. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhidegültetek egymástól, akkor nem vagytok szerelmesek és nem szeretitek egymást igazán.
2018. dec. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel 4 hónap után költöztünk össze! Az ember lakva ismeri ki a másikat! Járhat az ember évekig de amikor együtt él az ember akkor tudja meg valójában passzolnak e. Pl ha engem érne baleset a férjemet legkevésbé a pénz éedekelné! És igaza van az első válaszolónak! Olyan nincs hogy elhidegültetek de szerelmesek! Lehet hogy szerelmes vagy de a párodba a leírtak alapján nem vagyok biztos! 36/nő
2018. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A pénz inkább az én bajom, ő sose mondott egy szóval se semmi rosszat, most egy kasszán vagyunk, ami az övé, ez inkább az én elveimet sérti, őt abszolút nem zavarja.

Lehet csak a kapcsolatra vetítem ki az elmúlt fél év nehézségeit. Közös programjaink ugyanúgy vannak, romantikus estek is, csak az állandó kapkodása a munkában... úgy érzem miattam, értem gurizik ennyit. Én meg inkább több minőségi együtt töltött időre vágynék mint pénzre. Talán ez lehet a gond. Köszi a válaszokat.

2018. dec. 4. 14:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen.Az első komolyabb probléma mutatja meg,hogy mennyit bir ki a kapcsolat.Nem az a szerelem lényege,hogy mindig minden szupi.Ha közösen megoldjátok a helyzetet,az csak erősíti a kapcsolatot.Így visszagondolva,az élettársam és én amióta összeköltöztünk folyamatosan nehézségekbe ütközünk,(külföldre költöztünk),ingertek vagyunk stb,viszont sokkal erősebb a kapcsolatunk..
2018. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!