Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas a netes ismerkedésben, de azért volt, hogy beszélgettem így fiúkkal és többször tapasztaltam azt, hogy még alig tudunk valamit a másikról, kb.semmi érdemlegeset ami alapján kicsit is ismerhetnénk a másikat, a személyiségét, miket szeret, miket nem szeret stb értitek...sokszor nem is érdeklődik, nem kérdez semmit rólam, nem hív találkozni (én próbálkozom, de nem sok sikerrel) ennek ellenére a srác már olyanokat ír, illetve úgy ír mintha együtt lennénk vagy legalábbis úgy veszi mintha törvényszerű lenne, hogy össze jövünk holott jó esetben beszélünk egy hete, vagy annyi se.

A legszebb az egészben, hogy olyan fiúk csinálták ezt akik állítólag komolyan akartak ismerkedni nekem nem volt még kapcsolatom és lehet velem van a baj, de én valahogy nem így képzelem az ismerkedést.


Nem értem miért gondolják azt, hogy ez működőképes.

Szerintem ez még akkor sem jön be ha nem élete párját keresi az illető, hanem csak egy éjszakára valakit. Vagy nem tudom, de számomra ez nagyon furcsa, és érthetetlen.


Miért jó ez? Van más is aki ezt tapasztalja esetleg?


2023. jan. 24. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezzel némi magabiztosságot próbálnak sugározni, legalábbis erre tudnék gondolni.

Egyébként tudsz erre konkrét példákat is mondani?

2023. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Én nem hiszem, hogy ez specifikusan csak a férfiakra igaz. Én ugyanezt tapasztaltam a nőknél. A tarskereso oldalakon általában ilyen emberek vannak, nem gondolják sokan komolyan.
2023. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát pl arra gondolok, hogy becézgetnek úgy ahogy egy kapcsolatban szokás szerintem. Pl. Drágám, kicsim meg társai...

Vagy ha pl megkérdezem, hogy hogy van akkor azt írja, hogy ha itt lennél akkor jobb lenne még stb. Vagy 2 nap után azt csak random megkérdezik, hogy "szeretsz"? "adsz egy csókot" ilyesmi... Ezeket annyira nem tudom hova tenni, és fogalmam sincs mit várnak vagy hogyan kéne erre reagálni

2023. jan. 24. 21:46
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 lehet, viszont én erről az oldalról tudok nyilatkozni és már többször előfordult velem azért merült fel bennem a kérdés.
2023. jan. 24. 21:47
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
#3 Ezek egyszerű éretlen kisgyerekek...
2023. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Ezt én is tapasztalom, szerintem nagyon gáz. Ezek a srácok nagyon éretlenek és így próbálnak magabiztosnak tűnni, meg azt hiszik higy ez a kamu kedvesség bejön nekik.
2023. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
22-24 évesek voltak, azt hittem már érettebbek vagy komolyabbak ennél, de ezekszerint nagyot tévedtem 😅
2023. jan. 24. 22:22
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Hát ez furcsa... Nem gondoltam, hogy vannak ilyen idősebb fiúk is akik ennyire "gyerekesek!?

Én nem vagyok fennt társkereső oldalakon, de már beszélgettem (ismerkedtem) online és sajnos ez fordítva is tapasztalható, hogy próbálnám fiúként előre vinni a beszélgetést, de a lány nem nagyon tesz bele semmit.

Szinte csak én kérdezek. És a válsz: igen, ok, szóval ilyen egyszavas válszokat kapok. Nemtudom miért van ez, ebben a generációban, ennyire jellegtelenek lettek a fiatalok?


(mondjuk én egy kicsit fiatalabb vagyok, mint akikkel kérdező beszélgetett, de ebben a rétegben is egyre jobban ez tapasztalható:(

2023. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

A szélhámosok pont ezt csinálják. Sokat lehet hallani a médiában erről a jelenségről.

Rögtön szerelmet vallanak, becézgetnek, így nem tudok élni nélküled, úgy nem tudok várni hogy találkozzznk, élete értelme a nő. És sokan beveszik, főleg akik már régóta egyedül vannak.

Aztán jön a pénz kéregetése ilyen-olyan okból. Kölcsön kér pl.utazáshoz, hogy tudjon találkozni a "szerelmével", de ezt is ügyesen csinálják.

Ettől függetlenül még ha nem is erről van szó a te esetedben, jól teszed ha azonnal menekülsz. Mindenképpen fura.

2023. jan. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%

Csináltam már ezt. Nem gondoltam törvényszerűnek, hogy összejövünk, sőt akkor még nem is találkoztunk, és ugyanigy kb egy hete beszéltünk. Őt ez zavarta, leálltam vele, elnézést kértem. Utána még rosszabbul érezte magát.


Tudom a válaszom picit irreleváns, de amikor ezt csináljuk, főleg csak szabadon kifejezzük magunkat, nincs benne hátsó gondolat, hogy "hát már úgy is fix, hogy pár héten belül...", legalább is nálam.


Azzal a lánnyal utána összejöttem, amit ő kezdeményezett. :) Szóval a "ne irj úgy, mintha a párod lennék" után talán 1 hétbe se telt, mire inditványozott valami kapcsolat kialakitásához szükséges dolgot.

2023. jan. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!