Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi alapján választják meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján választják meg a fiúk azokat a híresebb lányokat, akikért közösen rajonganak?

Figyelt kérdés
Például itt van Jenna Ortega vagy Brooke Monk, és mindkettőért odavan az összes fiú valamiért. Nyilván szépek, nem erről van szó, de a legtöbb szép lánynál/nőnél nincs meg ez a nyálfolyatás. Mi bennük olyan különleges, mi tetszik ennyire a fiúknak bennük? Mert a lányoknál oké, jól néz ki egy srác/pasi, az tetszik. De a fiúk mintha ezeket valahogy tök véletlenszerűen választanák ki.

#Jenna Marie Ortega #Brooke monk
2023. jan. 28. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik se tetszik különösebben, rajongani meg sosem rajongtam senkiért a barátnőimen kívül.

Szerintem csak annyi az egész, hogy most ők népszerűek, mindenki tudja kik ők, ezért még mindenki utánuk nyáladzik. Ez mondjuk a lányoknál is megvan ugyanígy.

2023. jan. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a munkásságukért rajongok, nem pedig a kinézetükért, ezalól egyetlen kivétel a barátnőm. A híresebb csajok, nők kinézete max szimpatikus (vagy amolyan bónusz), de önmagában egy olyan dologért én nem tudok rajongani, amiről nem ők tehetnek. Jenna Ortega például jól néz ki, de mivel nem ismerem a színészi munkásságát, így nincsen egy alap, ami alapján rajonghatnék érte.
2023. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Ezek mégis kik?
2023. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!