Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha van egy lány aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha van egy lány aki bejön akkor választjátok ilyen esetben órán?

Figyelt kérdés
Most még a normál tanításról beszélek: tesin ha 3 fős vegyes csapatokat kellett csinálni akkor a lányt aki bejön egy csapatba választjátok magatokkal vagy inkább kerülitek hogy egy csapatba kerüljetek?

2021. ápr. 25. 02:08
A kérdező szavazást indított:
Legyen velem egy csapatban
Ne legyen velem egy csapatban
29 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyeneknek általában semmi tétje de mivel szeretek nyerni ezért azokat az embereket választanám aki jó az adott sportban. Ha a lány jó akkor választanám mivel nem terelné el a figyelmem, ha nem jó akkor nem választanám.
2021. ápr. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Ez már a kombinálás legalja 🤣
2021. ápr. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Attól függ. Mert ha pl. fel kell emelni a lányt, akkor ne válaszd, mert ti 30 kilós srácok egy fűszálat nem bírtok el :D
2021. ápr. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Hol őt választanám, hol nem - de így is úgy is őt figyelném egyfolytában. :) Fontos lenne, hogy olyan helyzetben is láthassam őt minél többször, amikor az a dolga, hogy együttműködjön velem, meg olyan helyzetben is, amikor az ellenfelem, hogy minél jobban megismerhessem őt - meg ő is engem.
2021. ápr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Én szívesen választanám, jobban megismerném, milyen a természete, a személyisége.
2021. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Én is választanám. Mert akkor ott van mellettem, hallhatom a hangját beszélgethetünk, ő is tud véleményt alkotni rólam.
2021. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

"ő is tud véleményt alkotni rólam"

Azt úgy is tud, ha az ellenfél csapatában van. Sőt, akkor is, ha fel van mentve tesiből és csak ül a pálya szélén. :)

2021. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
#7 szerintem több véleményt rud alkotni ha pl beszél velem, mintha csak a pálya széléről bámul. Nekem kevés az a szerelemhez hogy lássam az illetőt. Szeretném ha megismernénk egymás személyiségét és azt könnyebb úgy ha egymás közelében vagyunk. Persze te biztls attól is szerelmbe tudsz esni ha csak távolról bámulsz valakit.
2021. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

"attól is szerelmbe tudsz esni ha csak távolról bámulsz valakit"

Nezd meg hanyan milyen szerelmesek szineszekbe, zeneszekbe, stb., siman lehetséges.

2021. ápr. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
#9 az nem szerelem, az rajongás. Valódi érzelmeid nem lesznek pusztán attól, hogy ránézel valakire.
2021. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!