Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 eves fiu vagyok es a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 eves fiu vagyok es a baratnom mar nem ugy erzi magat mint az elejen Mondta hogy neha nem szeret melletem lenni, elege toxikus vagyok stb Es csak azt szeretnem hogy ne legyek toxikus hogyan temethettem el ezt az enem?

Figyelt kérdés
Hetente 2x talalkozunk mostanaban ritka hetvegen mivel o fazos igy nem tudunk talalkzni csak penteken

#Toxikus vagyok #Hogy ne legyek toxikus
2023. jan. 29. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezd meg tőle, hogy min változtass, mert ezt ő látja a legjobban.
2023. jan. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Ha azt akarod, hogy működjön a dolog, akkor ne hallgass az 1-esre.

Nagy valószínűséggel semmi baj nincs veled. A nők így működnek, majd hozzászoksz.

Ha bölcs vagy, most megfogadod amit mondok. Ha a csaj menni akar, nyisd ki neki az ajtót. És hagyd menni. De mondd meg neki, hogy ha elhagy téged, többet nem jöhet vissza hozzád.

A legnehezebb része az lesz, hogy ezt te magad is betartsd, bármi is történjen.


Ez az egyetlen módja annak, hogy arcvesztés nélkül éld túl ezt a nehézséget, amit a kedves barátnőd okoz most neked lekileg. Lesz jobb, lesz akit jobban fogsz szeretni nála is. Ne aggódj ezen sosem.

2023. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy sok x tulgondolok mindent igy tudom hogy sok minden az en hibam es valoszinu javulnom kéne. Sok mindent kurtam el me ugy gondoljatok h meg csaltam stb csak mondta hogy a tavalyi eve meg abba a

2honapba amibe velem van rosszabb lett a mentalis egeszsege az alatt a 2honap alatt mint abba az évbe. csak nem tudom hogyan temessem el a toxikus enem

2023. jan. 30. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha benyalod ezt a szöveget, akkor egy valódi simp vagy. Figyeld meg, rögtön miután dobott téged, össze fog jönni egy nálad vagányabb sráccal, aki leszarja a mentális meg egyéb betegségeit magasról.
2023. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!