Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hát elég fura lesz a kérdésem, de azért csak kiírom.

Szóval van egy fiú akivel a középsuliban ismerkedtem meg. Tulajdonképpen csak párszor beszéltünk, tényleg nem sokat, viszont az feltűnt, hogy nagyon sokszor nézett, és igazság szerint ezt a barátnőim is észrevették. Na a lényeg a lényeg, hogy én beleszerettem, ő meg hát, nos fogalmam sincs, mert nem volt bátorságom vele erről beszélni. Azóta már elballagott, lassan 2 éve, én meg majd idén. A problémám csak az, hogy nagyon hiányzik. Azóta, mármint 2 éve, nem is láttam, de mégis. Instán bekövettem, de semmi, mondjuk lehet hogy azt már nem használja, mert semmi aktivitás nincs az oldalán.

Szóval szerintetek mit csináljak? El akarom őt felejteni, vagy nem is tudom, de ez mennyire normális, hogy még mindig hiányzik?


(Amúgy nagyon köszönöm annak, aki ezt végigolvasta, és esetleg tud nekem segíteni!)



2023. febr. 5. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Írj rá
2023. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha elhatározás magad, hogy elfelejted, akkor el is fogod felejteni, de nem is tudom.... ha nagyon nem akarod el fejteni, reménykedj, hogy a sors összehoz titeket, vagy próbálj újra ráírni, keresd meg a barátjait, ha ismersz, és kérdezd meg tőlük hogyan tudnák kapcsolatba lépni vele, aztán meglátjuk.

Bár az ilyen szituációknál, nem nagyon van esély arra hogy újra találkozzz vele, de bármi megtörténhet. De ha te is úgy érzed hogy erre nincs esély próbálj túllépni rajta, és újat keresni. Igazából nagyon megértelek, mert én is kedvelem valakit, aki ebben az évben ballag, bár konkrétan sosem beszélgettünk.... szóval mikor vége lesz ennek a tanévnek, nem hiszem hogy valaha fogom látni, csak reménykedhetek benne.... bár.... mindegy csak annyi még, hogy sok szerencsét, és remél újra találkoztok valahogy. Lehet, hoyg pont az új egyetemen futsz össze vele, vagy egy kávézóban, vagy a buszon.

2023. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miert nem irtal neki ?

Beszelgethettel volna.

Azota lehet mar azt se tudja hogy ki vagy

2023. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem ismerted meg úgy igazán, mégis tetszik, és szerelmes vagy, ez azt jelenti hogy nem belé, hanem egy saját magadban úgymond idealizált karakterért vagy oda. Tudom, ez furán hangzik, de főleg tini korban ez elég gyakori, nekem is volt nem is egy ilyen esetem.


Nem tudok tanácsot adni, hogy hogyan felejts el, talán segítene az hogy beszélgetsz valakivel erről. Ha van kedved, akkor írj nyugodtan.


Nekem úgy múlt el, hogy elgondolkodtam hogy pontosan mi is tetszik benne? Hiszen még a kedvenc színét sem tudom, sőt maximum 2 tulajdonságát tudtam volna felsorolni. És így valahogy meggyőztem magam.


Remélem hogy tudtam segíteni.

2023. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, tulajdonképpen mindannyiótoknak igaza van.

(Még a 3-nak annyit azért szeretnék mondani, hátha elolvassa, hogy azért nem beszéltem vele erről, mert féltem, hogy visszautasít. Tudom tudom gyerekes, de akkor nem lett volna túl kellemes minden nap látni. Most meg bármit megadnék azért ha még egyszer beszélhetnék vele😅) na de mindegy is, tényleg köszönöm mindenkinek a segítséget😊

2023. febr. 6. 15:10
 6/7 anonim válasza:
Ne félj a visszautasítástól. Fiú vagyok, nagyon tetszett a valóban még úgymond "független" szemmel is az iskola legszebb és szó szerint legértelmesebb lánya, beszélgettem vele, néhány hét alatt megkedveltük egymást, és egy forrócsoki + süti találkozó után jó is volt a dolog! De itt kicsit más a helyzet. Hidd el, ha sokat nézett, akkor biztos minimum szimpi voltál neki! Írj rá, majd beszélgessetek kicsit a régi sulis dolgokról, majd beszéljetek meg egy találkát! Ha félénk, akkor nyugodtan te is kezdeményezheted, ez már a modern éra!
2023. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
2023. febr. 8. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!