Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akit csak netről...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit csak netről ismerek, de nem nagyon tudom elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020 elejétől ismerem, mikor jött ez az egész helyzet(vírus) szinte egész nap beszéltünk hajnalig is akár. De ő több száz kilóméterre lakik tőlem. Megszakadt a dolog mert egyikünknek se volt már így jó. Fogalmam sincs mi lehet vele, abszolút minden megvan szakítva vele, de így sem megy ki a fejemből.
2021. nov. 17. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Úgy tűnik, hogy nálad az idő sajnos nem abszolválja a problémát. Szerintem próbálj más lányokkal is beszélgetni, hátha ők elterelik a figyelmed róla.:)
2021. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem rajta agyalnál és a környezetedben lévő, vagy a közelebb lakó lányokkal is beszélnél, már rég nem emlékeznél rá.


Úgy egyszerű nem elfelejteni, ha csak 1 személlyel volt ilyen kontaktod és beleélted magad, hogy milyen lenne vele. Olyannal ismerkedj aki nem több száz km-re van és rögtön rajta fogsz agyalgatni.

2021. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Igyál!

Vizet.

2021. nov. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kedves kérdező, átérzem a helyzeted. Ebben én is beleestem. Sajnos nem tudtam felejteni a srácot sehogy. Gyakran még eszembe jut most is.

Próbálj ismerkedni, elfoglalni magad más dolgokkal. Hidd el, a közeledben is vannak olyan lányok, akikkel érdemes 😊

2021. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, csak nem váltanak ki belőlem semmit.
2021. nov. 18. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, akkor keresd fel. Ha kikosaraz, akkor legalább lehet túl tudsz lépni, mert nem az jár folyton a fejedben, hogy mi lett volna, ha. Ha pedig összejön, akkor legyetek boldogok
2021. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!