Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

El szeretnék felejteni valakit de nem tudom hogyan.

Tehát 16éves múltam és lány vagyok.

Van egy lány az aki az osztálytársam. Ő nagyon különleges és imádom. Életemben nem szerettem még így senkit mint őt. Már nagyon régóta szeretem de sosem tudnám elmondani neki. Túl fontos ő nekem ahoz hogy ezzel elrontsam a kapcsolatunkat. Ő valószínűleg nem is érez így lányok iránt. És már mindent megpróbáltam, hogy túl legyek rajta, de egyszerűen nem megy. Valaki tud valami jó tippet ami segíthet a felejtésben?


2022. máj. 17. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akard elfelejteni. Próbáld megtudni, hogy érez a lányok iránt. Ha sehogy, akkor talán csökken is a vonzalom, amit iránta érzel.
2022. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, esélytelen..
2022. máj. 18. 20:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Spoiler: ma kézen fogva ment egy fiúval </3
2022. jún. 7. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!