Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha 17 évesen nem érdekelne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 17 évesen nem érdekelnek a pasik? (A lányok nem jönnek szóba.)

Figyelt kérdés

2023. febr. 11. 22:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
30%

#19


És ez neked igy leirva nem hangzik szánalmasan?


Gyakorlatilag kihagytad a teljes fiatalkori élménytengert, aztán volt egy közepeske kapcsolatod, aztán a teljes huszonéves kor második fele szingli. És ne mondjátok, hogy karrier blablabla. Akadémikus vagyok és cégeim vannak, de nem volt üres az ágyam egy hétnél tovább tini korom óta. Aki évekig koplal, attól nem hiszem hogy legitim tanácsot tudnék elfogadni. A kérdezőnek is le kéne marcangoltatnia a bugyiját és élvezni az életet, nem impotensek babusgatását hallgatnia a gyakorikerdeseken, akik a másik topicba meg azt irják hogy "nem baj a 200 nettó, én 160ból élek meg, már megszoktam az állott kenyeret vízzel" aztán a harmadikba meg "nem baj, hogy nem jártál még külföldön, én még csak a falu határáig sem mertem menni". Kábé ez a szint nálam.

Kérdező, a fiúkat, és a 'pasikat' nem baj ha skippeled, de a férfiakat ne hagyd ki.:)

2023. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Egyáltalán mi értelme van a fiuknak/pasiknak/férfiaknak?


(Hozzájuk vonzódom, de nem látom értelmet)

2023. febr. 12. 18:37
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

"Akadémikus vagyok és cégeim vannak, de nem volt üres az ágyam egy hétnél tovább tini korom óta."

Valószínűleg! :DDD

2023. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
69%

#23


Ez nem valószínűség kérdése. De mindig bóknak veszem amikor valaki számára olyan hihetetlenül jó az én valóságom, hogy megkérdőjelezi. :D


#22


Lehet filozofálni, ezzel az erővel az élet értelmén is, mégis vannak benne jó és rossz dolgok. A férfiak is sok élményt, érzést, vágyat keltenek majd benned, amiért érdekes és érdemes felkelni, és nem egy szürke semmi vár rád. Ráadásul a szex jó partnerrel még mindig az egyik legjobb dolog a világon. Plusz azért még mindig szükség van rájuk a szaporodáshoz. :D

A társadalmi dinamikákba ne menjünk bele.

2023. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

#18

Én hagy döntsem már el hogy mit akarok! Tudom nagyon jól hogy semmi értelme nincs annak hogy 18 évesen neki álljak keresgetni,egy időm se lenne rá kettő minek? Egyedül is megvagyok,nyilván ha jönne olyan akiben tényleg látnám azt hogy megbízható van közös kémia, akkor talán azt mondom oké megpróbálom,de csak úgy hogy legyen valaki mert másnak van az engem nem érdekel,hadd legyen. Úgy vélem semmiről nem késtem le, egy idő után összesodor valakivel az élet. És majd akkor mikor jönnie kell.

2023. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem se érdekeltek soha. Miután a barátomat megismertem, s elmerültünk a kapcsolatban, akkor már felnyílt a szemem. Majd neked is eljön ez egyszer. Teljesen normális, hiszen fiatal vagy, nincs szükséged valakire most mert elég kerek az életed. Sokan vannak így. Majd megjön a kedved. Semmiről nem maradsz le. Legalább addig se futsz idiótákba esetleg.
2023. febr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
66%

Az aszexualitás nem szexuális zavar, hanem a szexuális vonzalom teljes vagy részleges hiánya. Számos aszexuális ember érez (romantikus, plátói, esztétikai vagy érzéki) vonzalmat, ellenben nincs belső késztetésük arra, hogy a vonzódást szexuálisan is megéljék valakivel. Vágyat inkább mások megismerése, másokhoz való közel kerülés iránt éreznek, tapasztalnak.


A legtöbben fizikailag képesek az orgazmusra, és vannak, akik rendszeresen maszturbálnak, bár esetenként arról is említést tesznek, hogy normálisan működő fizikai reakciójukkal képtelenek érdemben mit kezdeni, zavarba hozza őket.

2023. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
A "plátói" szerelem az egyetlen idegen szó, amit ide érdemes keverni. Minden más csak hülye duma. Igen, tudjuk, mindenki máshogyan szerelmes és kész. Nem kell részletezni, felcímkézni minden egyes részletét.
2023. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. Engem minden szerelemmel vagy párkapcsolattal kapcsolatos téma hidegen hagyott, oly annyira, hogy úgy képzeltem, hogy majd egyéjszakás kalandból lesz gyerekem a jövőben :D Az ismerőseim kapcsolatai sem hozták meg a kedvem a randizáshoz, sőt inkább megerősítettek abban az elképzelésben, hogy én szerencsés vagyok, amiért én még csak nem is vágyok kapcsolatra. Ahogy őket elnéztem felesleges nyűgnek is tűnt. Aztán 19 évesen megismertem egy magamhoz hasonló kretént és azóta együtt vagyunk. Szóval ne izguld túl, lesz, ami lesz, ne erőltess magadra semmit. 21N
2023. febr. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!