Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, ha 17 evesen meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, ha 17 evesen meg nem erdekelnek a ferfiak?

Figyelt kérdés
(..es a nok sem, szoval a leszbikus opcio is kizarva:D)
2020. aug. 29. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Persze, normális, miért ne lenne az.
2020. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

A telefon egész napos szorongatása-piszkálása azért gondolom érdekel már 12 éve legalább:))))

Az már látod nem normális;)

2020. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 5 evesen maximum jatektelefont szorongattam :D
2020. aug. 29. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Pff... 2es attól függetlenül,hogy nem érdekli a szerelem. Nem kell ráaggatni jelzőket,hogy akkor biztos ilyen. Elmondanám vannak olyan emberek akik egyedül is tudnak boldogok lenni. Nem kell hozzá más. Majd ha eljön az ideje lesz valakije. Ezt nem szabad erőltetni. Engem sem érdekel a fiúzás szintúgy 17l
2020. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

4


Ne puffogj, mert bexarsz a végén;)

Látom nem érte da sorokat pufika:DDD

azt írtam, hogy nem baj, ha még így van, de baj, ha már úgy lenne esetleg...

Dereng már valami...

2020. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!