Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottunk a barátommal még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátommal még tavaly.. azóta is nagyon hiányzik, szerelmes vagyok belé.. mit csináljak hogy visszakapjam és mindig olyan legyen mint régen?

Figyelt kérdés
Pont ma van 1 éve hogy a legjobb közös napunk volt.. emlékszem minden pillanatára, olyan boldogok voltumk... most is sírok. Ő már nem szeret engem, régebben sokszor megpróbáltam visszaszerezni, de ő csak kinevetett... mindig az én hibám.. nem sok esély van már rá szerintem hogy újra összejöjjünk mert már leégettem magam előtte sok hülyeségemmel. Bárcsak vissza lehetne menni az időbe.. sok mindent máshogy csinálnék. Bárcsak minden olyan lenne mint tavaly ilyenkor.
2023. márc. 4. 13:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Kérlek ne írjatok olyanokat hogy hagyjam stb. Inkább tanácsokat adjatok hogy mit csináljak
2023. márc. 4. 14:00
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Felejtsd el.
2023. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mást nem tudunk írni. Muszáj elengedned, különben ez csak fel fog emészteni.
2023. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, engedd el. Ő már nem szeret, az érzéseit nem tudod befolyásolni. Ha továbbra is ezt fogod csinálni, még jobban befog sokalni belőled.
2023. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Szóval a te hibádból ő szakított és szeretnéd visszakapni őt? Ahogy előttem is megírták, szerintem ne erőltesd, mert nem fog menni. Próbáld meg inkább elfelejteni, tanulni a múltból és ezáltal építeni a jövődet, hogy ne kövesd el mégegyszer ugyanazokat a hibákat. Mást sajnos nem nagyon tudsz tenni.
2023. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha már többször is megpróbáltad és semmi, akkor el kéne fogadni és tiszteletben tartani a döntését azzal kapcsolatban, hogy ő nem szeretné újrakezdeni.
2023. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerős sajnos :(
2023. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!