Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el valakit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el valakit?

Figyelt kérdés

Szóval tavaly márciusban együtt voltam egy sráccal és nagyon jó volt meg minden de szakitottunk(a dolgokat nem részletezném)

Aztán szeptemberben újra elkezdtünk beszélni és rájöttem hogy én még mindig szeretem. Elég érdekes dolgokról szoktunk beszélni...

És hát reménykedtem hogy talán még ő is érez vmit irántam

De valszeg neki egy másik lány tetszik,vele sokkal könnyebben, sokkal többet beszél. Sokkal kedvesebb meg minden. Szóval szerintetek hogyan kéne tovább lépnem és elfelejtenem őt, hogyha nagyoonn szeretem? Tippeket, válaszokat kérnék, és bunkó válaszokra nem vagyok kíváncsi


2023. márc. 11. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
A kezdő lépés az, hogy minimálisra csökkented vele a kommunikációt, mert így magától is elfelejtődhet. Ha mégsem így történik, akkor legyél sokat barátokkal, foglalkozz többet hobbikkal, ne engedd magadat gondolkozni rajta.
2023. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"bunkó válaszokra nem vagyok kíváncsi" - Csak egy tipp: ezt sose írd oda, mert ezzel konkrétan bíztatod a trollokat.
2023. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1-esnek igazat adok. A kommunikációt lecsökkented (ha kell, meg is szünteted), és próbálsz más(ok) felé nyitni.
2023. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek 2-essel. Ez az oldal nem erre van kitalálva.
2023. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Ne gondolj rá

Szerezz új barátot, egy szerelmet teljesen csak egy másik szerelem tud kitörölni

2023. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
100%
Zárd ki az életedből.
2023. márc. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!