Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy távoli barátnőm barátja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy távoli barátnőm barátja rámírt, ha válaszolgatok neki az ,,bűnnek” számít?

Figyelt kérdés
Csak hétköznapi dolgokról beszélgetünk, mivel vannak fiú barátaim, ezért nem reagálom túl. De nekem is van alakulóm, meg sose csinálnék vele semmit, ezért nem tudom be nagy ügynek. Illetve a barátnője szerintem nálam jobban néz ki, ezért is biztos vagyok benne, hogy semmit nem akar.

2023. márc. 27. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

"a barátnője szerintem nálam jobban néz ki"

Aki csak a külső adottságokra hajt, az már régen rossz. Milyen alapon lennél te kevésbé vonzó bárkinél? Önbizalom terén van még hova fejlődnöd.


Egyébként én sem gondolnám nagy bűnnek, ha van alakuló kapcsolatod és egy másik fiúval írogatsz. Ne menj vele túl messzire, a többi még okés. Ja, és ha a mostani barátod rákérdez vagy valami, ne tagadd el, ez nagyon fontos, mert akkor gyanút fog, hogy miért titkolod.

2023. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Ez még (a te részedről) sztem nem bűn, de azért kezeld fenntartásokkal.
2023. márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűn
2023. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Te semmi rosszat nem tettél, inkább nála rezeg a léc.
2023. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!