Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem őt (tavoli rokon)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt (tavoli rokon) mit tegyek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Szoval van egy fiu akivel mar most tobb van koztunk es beleszerettem azthiszem ois belem... o tenyleg olyan tokeletes szamomra ... a gond az hogy tavoli rokonom talan negyed unokatesom vagy valami ilyesmi de eleg tavoli... mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel szerintetek? Vicceskedvu eretlen emberek kimeljenek!

2016. aug. 14. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat..barmi vervonal? Hany eves vagy?
2016. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 eves vagyok es ahogy mondtam olyan megyed unokatestveri rokonom
2016. aug. 14. 18:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Negyed*
2016. aug. 14. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én szüleim harmad unokatesók és egyáltalán nem érzem bizarrnak, viszonylag normális gyerek vagyok nincs probléma a szellemi fejlődésemmel:D szóval ne aggódj és gyere össze vele!!
2016. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha összejössz vele, legalább nem kell külön bemutatni a rokonoknak :D
2016. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolsó válaszoló sírok😅😂😂😂😁

Ha és hajrá gyertek össze és pls mond majd el mi lett a vége🤗😘😊✌🏻👏🏼☝🏻💏💑

2016. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!