Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon bejön és Én is Neki....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön és Én is Neki. Mit tegyek? Többi lent (Hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már nagyon kicsi korunk óta barátok vagyunk. És már egy középiskolába is járunk. Egy évvel idősebb nálam de ez nem is nagyon számít. Elvileg valahogyan nagyon távoli rokonok vagyunk de annyira távoli hogy már kb. nem is számít rokonnak. De nekem tényleg nagyon bejön,aranyos nagyon sok a közös téma és tényleg sokat tudunk beszélgetni és szerintem az is egy jó dolog lehet hogy már majdnem több mint 10 éve ismerjük egymást. Már nyíltan megmondta nekem,hogy tetszem neki. Viszont nem tudom hogy ez az iszonyatosan távoli rokon dolog akadály? Vagy így,hogy alig számít rokonnak nem baj? 15/L

2017. szept. 16. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy pontosan mennyire is távoli. Egy másodunokatestvér is már távolinak mondható, de egy párkapcsolathoz nem eléggé. Ha jobban belegondolsz, én is egy távoli rokonod vagyok, és mindenki a GYK-n (meg azon kívül is) egy nagy családba tartozik, a mi közös családunkba <3 :DD

Gyertek a keblemre rokonok!:D

21/F

2017. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát Ő nagyon nagyon távoli tehát azt sem tudom hányadik unokatestvérem csak azt,hogy iszonyatosan távoli.
2017. szept. 16. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!