Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki nagyon be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nagyon be jön és ahhh @^@ nagyon szeretnem, hogy össze jöjjek vele, de nem tudom hogy hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy kedvel e, vagy hogy mit gondol rólam :// (szerintem amúgy nem nagyon bír, de nem tudom. )$_$ osztálytársak vagyunk már. régebb meg ismertem mielőtt ide egye a suliba jött volna már akkor *szerelem volt első látásra*régeb mikor még volt a covid sokat beszéltem vele most már nem nagyon szoktam volt pár *közelebbi érintés*(egyszer kétszer majdnem el estem és pont ott volt és el kapott és az ölébe estem )mit csináljak???még van két évem ki bírom ???

2023. márc. 31. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Még van 2 éved? :d nem vagy halálos beteg..nem kell bekattani…

Mondjuk ha így random el esegetsz és mindig meg kell fogni nem biztos.


Jézus színész volt. Te is lehetsz az nyugi.

2023. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NTBS ***** válasza:
Írj rá, vagy menj oda.
2023. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele kommunikálni.:)
2023. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem se jött össze. Már egy hónapja depiben vagyok. Még verset is írtam már, de az se enyhíti a fájdalmamat.
2023. ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!