Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha tetszik egy fiú a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha tetszik egy fiú a suliban akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
(tudom hogy sok ilyen volt)

2023. máj. 2. 20:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nagyjából ugyanazt, mint egy fiú. Tudod ez nem nemfüggő (szép magyar nyelv), hogy valaki fiú vagy lány, hanem egyénfüggő. Valaki magabiztos, határozott, míg más félénkebb, bátortalanabb, óvatosabb. Mindenki másmilyen. Nem lehet így általánosítani.
2023. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 köszi letudnád írni részletesebben
2023. máj. 2. 21:14
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is leszögezném, hogy nem #1 vagyok.

Változó, partnerfüggő is szerintem. Most egy félénk sráccal szerencsétlenkedünk február óta, és vele én is óvatosabb vagyok mint pl az előző párommal, aki a bátyám versenytársa, és régebb óta haverok voltunk

2023. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Volt már erről pár száz kérdés, keress vissza párat. Nagyon fárasztó és unalmas újra és újra leírni.:/
2023. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan sajnálom azt (1) aki egy ilyen kérdésben is ezt látja meg...


Szerintem a kérdező női tulajdonságokra gondolt, és igen vannak olyanok. Olyanra gondolt amik nőkre jellemzők.

Pl. A társaságodba piszkálja a haját, elpirul, minden közeledést jól fogad. Ez nem feltétlen olyan közeledés, lehet csak annyi hogy beszélgetésbe elegyedsz vele, megkéred valamire, felajánlsz valamit.

2023. máj. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket

Feltudnátok sorolni az összes konkrét jelet

2023. máj. 3. 14:33
 7/16 anonim válasza:
89%

Én összejöttem életem szerelmével, aki történetesen az osztálytársam. Én olyanokat csináltam, hogy pl ha beszélt, minden szavát ittam, nevettem a poénjain, sokszor néztem a szemébe, rámosolyogtam.. Egy idő után barátok lettünk, és akkor már voltunk olyan viszonyban, hogy megdícsérjem minden alkalommal. Pl. kiemeltem egy kis apróságot a külsőjén: "tetszik a hajad, jól áll neked ez a pulcsi, jó az illatod, stb." ezeket imádják a fiúk.

Egy idő után észrevettem, hogy többször hordja azt a bizonyos pulcsit amit megdícsértem rajta, innen tudtam hogy nyert ügyem van :DD

2023. máj. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

"(tudom hogy sok ilyen volt)"

(Akkor miért nem ott olvasod el a mostanra már sokkal több választ ahelyett, hogy itt várnál újabbakra?)

2023. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem lehet felsorolni az összes konkrétumot, ugyanis mindenkinél más.

Mi lenne a célod? Megtudni, hogy tetszel-e valakinek?

2023. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 igen
2023. jún. 3. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!