Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti szoktatok kezdemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok kezdeményezni, ha tetszik egy fiú? Hogyan? Mit csináltok első lépésként?

Figyelt kérdés
2018. máj. 30. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

1. Szemezek vele

2. Ha mar tobbszor szemeztunk, es nem lep, irok neki

3. Ha ezek utan nem csinal semmit, pedig eszrevehetoen tetszem neki, elhivom valahova

4. Innen mar tok mindegy, mi van, bevallom neki, aztan vagy igen vagy nem

De en a batrabb kategoria vagyok, a lanyok tobbsege nem ennyire egyertelmu.

2018. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

1. Szemezek vele

2. Rámosolygok, ha úgy adódik hangosan ráköszönök

3. Próbálok valami semleges, közvetlen kérdést megereszteni felé... pl. Ugye szerinted is blablabla házifeladat, dolgozat stb.. Innentől már legalább beszélgettünk.

Legközelebb könnyebb már szóba állni vele, kikérni a véleményét stb

2018. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
szorongok mellette :))
2018. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
46%
hát van egy fiu aki tetszik es en nevetni szoktam a viccein es egyetertek vele, de van olyan, hogy annyira zavarban vagyok, hogy tok bunko vagyok vele es megutom vagy folyton piszkalom.........
2018. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Én keresni szoktam valami ürügyet,aminek kapcsán szóba elegyedhetünk. Ha én is szimpatikus vagyok neki,akkor úgyis kihasználja a szituációt. Ha nem,nem erőltetem.
2018. jún. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
45%

Na leirom az en eleg furi kezdemenyezesi szokasom:D ami egyszer bevalt de nem volt kapcsolat belole inkabb ilyen kisebb kavaras( a tavolsag miatt, szoval az ugy jo is volt)

Interneten talaltam ra a fiura, csak hogy ilyen ask oldalon azt se tudtam hogy hivjak .. majd kicsit kutakodtam unokatesom egy suliba jar vele kulfoldon szoval o tudta es az utan ment a kemkedosdi😂 ratalaltam fbn es instagramon is meg snapen is es onnantol jott hogy rairtam snapen egy “joejt” keppel majd o valaszolt aztan elkezdtunk beszelgetni snapen majd atmentunk facebookra azutan megbeszeltunk nyaron egy talalkozot ami ossze is jott. Meg a mai napig is beszelunk szinte legjobb baratok vagyunk! Rovidte fogva kemkedtek utanna, mikor a kozepebe voltam rakvoros fejem volt..

2018. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Ezért nem értem a mai tiniket. A legkönnyebb írni valakinek. Ott mindenki bátor, vicces, menő aztán szemtől szemben meg nem ugyanaz, és nincs miről beszélgetni. Nekem ez tök hiteltelen
2018. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
#7 ez nagyon nem igaz :D En 1 honapig beszeltem az elso randi elott a fiuval (aki most mar a baratom :P) interneten, utana a randin vegig beszeltunk. Kisebb csend volt neha, de szerintem az normalis, ha eloszor beszelsz egy emberrel, raadasul mindketten zavarban voltunk picit. Masodik randin meg mar teljesen feloldodtunk. Amugy rank az igaz, hogy neten nem birunk annyit beszelni, csak eloben. Szoval nem mindenkire igaz az allitasod.
2018. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!