Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, ha egy ismeretlen kiderítené a neveteket, elérhetőségeiteket?

Figyelt kérdés
Ha egy veled egykorú, ugyanazon az útvonalon közlekedő lány bejelölne titeket valamilyen platformon, hogy reagálnátok? Kellemes vagy inkább para?

2023. máj. 3. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Para.

Ha bármit akar valaki akkor szemtől szembe tegye, de ez a kémkedés szánalmas.

2023. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Én örülnék neki ha jó a csaj
2023. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha teljesen ismeretlen és sosem beszéltünk, hacsak nincsenek közös ismerőseink, akiken keresztül feldobhatna neki a rendszer, nem gondolnám, hogy megtalálhatna.


Amúgy eleinte rákérdeznék, hogy minek köszönhetem az érdeklődését, aztán majd kiderül, hogy van-e okom a parára.

2023. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha facebookon megtalál, és én is szimpatikusnak tartom, akkor örülnék neki.

Legalább kapok választ arra, hogy tényleg bejövök neki.

2023. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Egyfelől megijednék, mert ha egy átlagos valaki így lenyomozott, akkor túl sokat árulok el magamról, de ha tetszik a csaj, akkor kivárnám, hogy merre sodor az élet.
2023. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem te vagy 17L? :D
2023. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ honnan nyomozta ki. Ha van közös ismerős, akitől megkérdezte ezeket akkor nem para. De ha a kormányhivatal programját törte fel ezért az infoért kiakadnék.
2023. máj. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz lány vagyok,de azért írok.Ha nincsenek közös ismerőseink és a közös útvonalon se lépett velem kapcsolatba,de bejelöl akkor egyértelműen nyomozott utánam valahogy.Azt nem tudom hogyan tudta kideríteni a nevem 0 infóból,de sikerült.Nem lenne annyira para,de elgondolkodnék azon,hogy vissza jelöljem vagy sem.
2023. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem munkahelyen derítette ki egy lány a nevemet és onnantól úgy köszönt. Jól esett, mint kiderült tetszem neki. 50f
2023. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bejelölted már?
2023. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!