Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha csak szexet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Ő idősebb is, de nagyon csinos és tetszik meg persze okos is, de amikre utalgatott hogy ő lefeküdne velem, felesleges randizni. Én még szűz vagyok, ő már nem, de nem tudja rólam.

Szóval mit lenne érdemes tenni?



2023. máj. 10. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell tudni.

Egy normális, érzelmes kapcsolatban szeretnéd elveszíteni? Vagy ez nem fontos? Ha tényleg csak szexet akar, te tudnád-e kezelni a dolgot, nem lenne-e rossz, hogy neked érzelmeid vannak, alakulnak majd ki?

A lényeg, hogy ne hagyd magad kihasználni.

2023. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Ha azt akarod, hogy tárgyként használjon, akkor sok sikert.
2023. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mi ez a sok privát?

Egyébként én vagyok a srác hogyha nem lett volna egyértelmű XDD


Azt mondta neki is bejövök, de fura így hirtelen, hogy belecsapna a közepébe.

Igazából mondta hogy nincs kedve randizgatni, inkább menjek át hozzá. Nem tudom hogy ebből lehetne e valami komoly a későbbiekben.

2023. máj. 10. 15:49
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Komolyat ilyesmiből egyáltalán ne várj. Ha szeretnél tőle többet szexnél akkor bele se menj az egész szex dologba. Csak szarabb állapotban kerülnél ki, mintha el se kezded. Ha viszont nagyon rajta vagy már a dolgon hogy szeretnéd elveszíteni a szüzességed akkor most kaptál egy lehetőséget az élettől, csak ügyesen kell a lelkieket rendezned.

Rajtad áll!

18/L

2023. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Dugd meg jól, s keményen, másnap ne tudjon még lábra állni sem!
2023. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4:

Most megkérdeztem, azt mondta komolyat akar, de minek várjunk, ha megvan a kémia. Nem tudom hogy ez most igaz-e.


5;

És akkor kénytelen lesz velem maradni, vagy mi a taktika lényege? 😂😂

2023. máj. 10. 17:18
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#4es vagyok. A fentebbi válasz azt jelenti "ha jó lesz a szex, maradok, ha nem, igazából semmit nem veszítek ha lelépsz" ezt írta neked a csaj. Kérdezd meg akkor is akar e komolyat ha nem dugod meg az első adandó alkalommal.
2023. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7;

Azt írta erre:

"Persze😂😅"

2023. máj. 10. 18:51
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak játszik veled.
2023. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar semmi komolyat, csak egy kalandot. Ha neked ez oké, akkor menj bele nyugodtan.
2023. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!