Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni az ellen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni az ellen, hogy ha tetszik egy lany külsőre, akkor ne legyek azonnal "szerelmes" belé, úgy hogy még 2 szót se váltottunk egymással?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit lehetne tenni ez ellen,mert zavaró, hogy pl iskolában, vagy munkahelyen tetszik/tetszett egy lány, és sose beszéltem vele, mégis allandoan rá gondolok és "belezúgok". Van, hogy hónapokig ő jár az eszembe akár otthon is, nem csak akkor,amikor meglátom mondjuk...

2023. máj. 15. 08:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
Hányszor akarod még ezt a gittet rágni?!
2023. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez ellen azt tedd, hogy (mivel külsőre tetszik) megismerkedsz vele. Aztán eldől, hogy csak a külsőre, vagy a belső énje (jelleme) is tetszik.
2023. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
ez teljesen normális. bár nem hívnám szerelemnek, ez inkább amolyan crush. esetleg próbálj meg kezdeményezni, az is lehet, hogy a végén valós érzelmek is kialakulnak mindkettőtök részéről.
dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13as: Az a baj, hogy már kezdemenyeztem vele beszelgetest, de annyira közömbösen viselkedett, hogy nem éri meg erolkodni vele. Egy ket szavas válaszokat adott,nem is figyelt ram, és ő se kereste a tarsasagomat.
dec. 31. 00:25
 15/18 anonim válasza:
100%
Akkor meg ne foglalkozz vele fejeltsd el. Mégis miért szeretnél egy olyan lányt aki még csak nem is foglalkozik veled?
dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az egómat sértette ez a visszautasítás, úgymond "hianyzik", tudom hogy semmi esély, de nem tudom tultenni magam ....:(
dec. 31. 18:25
 17/18 anonim ***** válasza:
55%
Énis igyvagyok most egy lánnyal sajnos.
jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"már kezdemenyeztem vele beszelgetest, de annyira közömbösen viselkedett, hogy nem éri meg erolkodni vele. Egy ket szavas válaszokat adott,nem is figyelt ram, és ő se kereste a tarsasagomat."

És egy ilyenre pazarlod az idődet még mindig? :) Hát csak tessék.


Amúgy természetes jelenség: a hormonok tombolásától van.

Ne az legyen a cél, hogy tegyél ellene, hanem hogy bármennyire is vonzó valaki, sose csinálj olyasmit, amit később megbánnál - pl. ha kiderül az illetőről, hogy a szöges ellentéte annak, amit te elképzeltél róla.


Azt gondold végig, hogy milyen nő kell neked egy életre: mi az, ami feltétlenül fontos konkrétan neked (pl. a vallása?, a politikai nézetei?, a családi háttere?, hogy akar-e kutyát?, stb.), mi az, ami kizáró ok (pl. dohányzik, vagy drogos, vagy ilyesmi - vagy épp az, hogy kutyát akar?, stb.), és mi az, ami nem számít (mi a kedvenc színe, együttese, stb.). Ha ezek megvannak, akkor fogod tudni, hogy egyáltalán kezdeményezz-e beszélgetést, vagy annyit se ér az egész eleve (pl. mert tudod róla, hogy drogos), bármennyire is bejön külsőleg.


Mármint ha az életre szóló boldogság a cél. Ha nem az a cél, hanem csak ki akarsz használni valakit ideig-óráig, hogy neked jó legyen, ahhoz nem adok tanácsokat.

jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!