Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy utasítsam vissza anélkül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utasítsam vissza anélkül hogy kiakadjon megint/megbántsam?

Figyelt kérdés
Az exemről van szó. Összejöttünk majd szakítottunk egy csúnya veszekedés miatt, ekkor nagyon kiakadt, nagyon csúnyán beszélt velem, majd visszakönyörögte magát, de nem jöttünk újra össze csak úgymond beszélgetünk és "alakulóban" vagyunk, de én már nem érzek szinte semmit, benne viszont van remény és nem tudom hogy mondjam el neki, mert már félek tőle hogy megint annyira mérges lesz mint előzőleg, kitelik tőle sok minden és nem akarom megint azt átélni. Hétfőn utazik el fél évre, nem tudom várjam meg azt, vagy még most vagy mit tegyek? Össze vagyok zavarodva fogalmam sincs mi a jó lépés. Segítsetek légyszi 🥺🙁

2023. máj. 17. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod hogy már nem érzel íránta semmit, ez az igazság, nagyobb gáz ha hallgatsz és hamis illuziókba ringatod
2023. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egészen egyszerűen ne találkozz vele, ha nem szeretnél. Fél év alatt csak ellaposodik a motivációja.
2023. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamennyire meg fog bántódni mindeképp, de ez így természetes, nem lehet vele mit tenni. Én a helyedben vagy elmondanám őszintén, vagy erre a fél év kihagyásra fognám, de inkább az első a jobb.
2023. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges összejönni vele.

ne beszélgessetek, úgy könnyebben el tudsz felejteni,.

2023. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!