Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h egy srácért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h egy srácért több lány szó szerint összeverekedik ?

Figyelt kérdés

Múltkor mentünk a suliba s az udvaron az uncsimat mellettem megtámadta egy csaj(haj tépés,karmolás) mert azzal a sráccal beszélgetet aki a csajnak is tetszik s gondolom ő is beszélget vele.

Nem értem h egy olyan srácért akivel együtt sincs a másik minek kell így kiakadni.

Veletek is volt már ilyen v ismertek olyant akivel ugyan ez megtörtént?



#Csaj Verekedés
2023. máj. 17. 21:58
 1/7 hungarikum_202 ***** válasza:
42%
xD
2023. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Én elit gimibe járok, itt csak passzív-agresszivítás van.
2023. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy erőszakos állat ez a csaj, azt gondolja, hogy egy ilyen akciótól az ő javára billen a mérleg. Én elmondanám a srácnak és ha ezután tovább beszélget vele, akkor ezért a fiúért nem kár...
2023. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem segítettél pofán verni? Komolyan ketten voltatok és nem tettél semmit?
2023. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Fiú helyében felajánlanék egy édeshármast. Másik opció, hogy egyikük sem. ;P
2023. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Én gyűlölöm az erőszakot, de azért ebben egyetértek. A saját családodat segítened kell, pláne akkor, ha önvédelemről van szó.
2023. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4-es segítettem is úgy lett vége de mire reagálni tudtam, hogy mi folyik mellettem mert a csaj a hátunk mögött jelent meg s ugye egyből hajból kapta el s mire le tudtam szedni addig már hajból is kitépet és megkarmolta is. Azért megnézném h más mikor egy csaj dilisen vérszemet kapva hátból betámad, milyen könnyen tudnátok leszedni a másikról.
2023. máj. 17. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!