Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után ideális lefeküdni egymással?

Figyelt kérdés
18 vagyok, eddig 1 emberrel feküdtem le életemben. Most randizok 2 hete egy 21 éves egyetemistával. Mennyi ideig várassam?

2023. máj. 24. 19:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez összetett kérdés. Attól is függ, hogy mennyire állsz rá készen, hogy éppen ezzel a fiúval lefeküdj. Mennyire van meg az érzelmi kötelék. Persze csak akkor, ha neked az ilyen dolgok számítanak. Ha nem számít, akkor végülis mindegy, hogy mikor. De szerintem semmiképp ne legyen köztetek semmi ilyen addig, amíg nem ismeritek egymást eléggé és meg nem bíztok egymásban. Oké, hogy voltál már mással, de szerintem vigyázni kell, kikkel szűrjük össze ilyen szinten magunkat.
2023. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%

Miért "váratnád" eleve? Elmondanád milyen elmeroggyantanra csavart társadalmi elvárás miatt szivatod azt, aki az idejét áldozza rád? Mit érsz el vele? És kinek jó?


Akkor feküdj le vele, ha kívánod. Pont.

De ha nem kívánod, kb kár további randikat szervezni.

A barátnőmmel, aki veled egykorú volt, mi a második randin lefeküdtünk (úgy hogy az első előtt csak neten leveleztünk), két hétre rá a családom és barátaim is ismerték, 4 hónapra rá hozzám költözött. Az exemmel hasonló volt a dinamika, második randi. Nem értem ki és mire várna még, ha egy-két randiból nem tudod eldönteni hogy szeretnél-e valakivel lenni, akkor felejtsd el a párkeresést inkább.

2023. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

#2, egyes embereknek a szex érzelmekről is szól, úgy látszik neked nem :).

Azért nem kell így beszélned a Kérdezővel, mert te ezt másképp látod, és bárkivel összefeküdnél aki megtetszik.

2023. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ideális, amikor leAKARTOK feküdni egymással.
2023. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ mit akartok egymástól. Mindketten cselekvőképesek vagytok, felnőttek, önálló akarattal. Meg tudjátok éretten, értelmesen beszélni, hogy laza kapcsolatot akartok extrákkal, vagy érzelmi kapcsolatot. Ha utóbbit, akkor nem érdemes sietni a szexszel, ha meg az előbbi, akkor mindegy.
2023. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ideális, ha már bíztok egymásban, illetve ha tisztáztátok a szándékaitokat.
2023. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ideiális amikor úgy érzitek,hidd el..tudni fogjátok.😊
2023. máj. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen erre egy időkorlát.Ha készen állsz rá fejben is és úgy gondolod eljött az idő akkor feküdj le vele.Ezt mindketten érzitek.
2023. máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
AMikor megvan a bizalom, és mindketten akarjátok.
2023. máj. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

2es

Ja csak lehet hogyha a második randin megk*ratom magam akkor máshogy fog tekinteni rám, mintha elvárnám tőle a minőségi programokat, ahol az ember személyiségét akarom megismerni.

2023. máj. 25. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!