Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mit kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Tesóm párjának a haverja bejelölt facen.Elfogadtam a jelölést hiszen nem vadidegen.A mai nap viszont rám írt ismerkedés céljából.A férfi nekem nem kimondottan az esetem.Nem értem miért akar egy 24 éves srác tőlem bármit is hiszen fiatalabb vagyok tőle a magam 16 évével.Szerintetel írjak neki vagy hagyjam?

2023. máj. 25. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hagyd

ha tovább irogat, akkor közöld vele, hogy nem ismerkedsz

2023. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem az eseted akkor

- vagy figyelmen kívűl hagyod és nem reagálsz

- vagy elutasító választ adsz neki.

2023. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Én most tudok egy 37 évesről aki 14 évesnek írogat, olyasmiket is, hogy csodálatos lenne elhozni számodra a gyönyört. A lány meg hagyja. Mármint az írogatást. Nem értem.
2023. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem irogatnék a helyedben mert szép lassan magába bolondíthat.
2023. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
25%
Írjál neki bátran.
2023. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

#5 „Írjál neki bátran”

XD miért?

2023. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem ismerkedsz, nem kell ezt túlgondolni. Max a tesódnak szólhatsz még, ha a srác nem érti a "nem" szó fogalmát. Amúgy sanszos, hogy nem kapcsolatot akar tőled.
2023. máj. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem írtam neki vissza.Egyébként a tesómnak is írt de még régebben.
2023. máj. 27. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!