Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene csinálnom? Eléggé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnom? Eléggé fura helyzetbe kerültem.6/L

Figyelt kérdés
Tavaly 9.ben egy akkor 10-es srác odajött hozzám, mikor mentem haza suliból. Facen be is jelölt majd tök jóba voltunk.. Egyértelmű volt, hogy tetszettem neki, de nekem ő nem jött be.. Majd bevallotta én meg szépen értelmesen leirtam neki, hogy ez a dolog sajnos nem fog menni. Ettől függetlenül nagyon jóban voltunk, ám mindig viccelodtem(nem komolyan)egy sráccal aki mint kiderult a haverom bffje és osztalytarsa volt. Ezert a haverommal sokat veszekedtunk.. Nyáron is sokat beszéltünk, de lehetetlen hajnal 2kor hívott el mindenhova igy nem talalkoztunk.Aztan most 10.ben megszolitott a fiu akivel neha viccelodtem, mert aranyosan nez ki. Aztan a haverommal osszevesztunk de a bffjevel dumaltam. Mivel 3an vannak nagy baratsagban a 3.taggal mar beszeltem tavaly eloben neha de mar azzal is beszelgetek. Ekozben egy beteg osztalytarsuk elkezdett zaklatni es randira hivni. A cuki srac igy negvedett es tovabb beszekgettunk majd ezt megtudta felhonap utan a volt haverom es teljesen kiakadt. Az aranyos srac nekem tetszett tavaly meg nemtudtam de mar tudom es o nem ir mert nem akarja a barátját bántani ezzel. Viszont a masik sracot meg nem zavarja es egesz joban vagyunk viszont titokban kell ezt tartani es ez nemjo igy szerintem... Mit csinaljak mert igy a crushommal nem tudok mar beszelni... Ha nem érthető elnézést😂😂
2019. okt. 28. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Olyan gyorsan felnőnek! 😭😭😭
2019. okt. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mii??
2019. okt. 28. 01:04
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
6 évesen te mit keresel 10.-ben?:- xD
2019. okt. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem érthető, viszont a legjobb tanács az életre az az, hogy csináld azt, ami neked a legjobb.

Ha össze akarsz jönni valakivel, nem a körülötted lévők véleménye számít, hanem a tiéd. Ha meg csak hülyíteni akarod szerencsétlent, esetleg azért jönnél össze vele, mert most már cuki, de anno csúnya volt, akkor inkább felejtsd el. Jobb lesz neki.

2019. okt. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Csak én nem értem? Bár 6 éves létedre egész sok szót le tudsz írni
2019. okt. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondd meg a cuki srácnak hogy a barátját nem zavarja, így nyugodtan beszélgethettek. A barátodnak meg kell értenie, hogy neked más tetszik és mással szeretnél lenni.

(Lehet hogy nem lesz jó/érthető a tanácsom, mert nem igazán tudtam kibogozni a sztorit, de én így értettem)

2019. okt. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiú szemszögéből nézve, nem hiszem, hogy ebből lenne valami. Ez amolyan "te se jönnél össze azzal, aki bejön a legjobb barátnődnek" dolog.
2019. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!