Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 6 év korkülömbség, szerintet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 6 év korkülömbség, szerintetek is sok?

Figyelt kérdés
Egyik jó barátom aki 19 éves, most mutatta be új barátnőjét, aki 13 éves. Látszólag qrva jól kijöttek, de nem sok az a 6 év?
2023. jún. 9. 00:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
78%
Törvénytelen ez a viszony.6 év nem sok de nem mindegy melyik életszakaszban.Itt nagyon sok.Én a haveroddal is elbeszélgetnék a helyedben hogy ez nem normális.
2023. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele beszélni, azt mondja hogy hülyeségeket beszélek, maradjak inkább csöndben. Én ne mondjam meg neki, ő tudja hogy mi a jó.
2023. jún. 10. 08:30
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 (lassan 21) évesen még nem szégyellek udvarolni a 16-17 éves csajoknak, ez is elég határeset amúgy, de a csajon múlik mennyire nyitott a dologra. Nem illegális, és nem csak szexre megyek, szóval én emiatt nem érzem magam szarul. Viszont 18 felett nagyon nem ok 15 év alatti lányokra menni. 16 évesen már rendes tinilány egy csaj, nem kell félteni, de egy 13 éves még sokkal inkább kislány, mint tini.
2023. jún. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy hozzátenném nem tudom mit eszik a haverod egy 13 évesen. 16 évesen már nézhetnek ki jól a csajok, de egy 13 évesen nem tudom mi a szexi. Egyértelműen hebefil hajlamai vannak a haverodnak.
2023. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
70%
#24 Az tetszik benne, hogy nem utasítja el, mint a kortársai. Az ilyen emberek a saját korosztályukban képtelen csajt találni, ezért inkább kislányokra hajtanak rá, akiket még könnyű szédíteni. De az is megeshet, hogy beteg, vagy akár mindkettő.
2023. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Így nagyon sok
2023. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Igen eleg sok ez a korkulombseg ha 20 lenne a csaj mas lenne
jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
A barátod véletlenül nem Kaleta vezetéknevű?
jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!