Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek is túl nagy a...

Szerintetek is túl nagy a korkülömbség?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen ismerkedtem meg egy 19 éves lánnyal, tök jól elbeszélgettünk meg kiderült hogy egy városban is lakunk. A gond az, hogy én 30 vagyok (elmondtam neki, bár először nem hitte el, mert nem nézek ki annyinak) és nem tudom, hogy megkérdezzem-e, hogy szeretne-e komolyabban ismerkedni velem.
2022. dec. 19. 17:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
11 év nem okozhat problémát, ha mindketten jónk látjátok.
2022. dec. 19. 17:27
 2/13 anonim válasza:

Szerintem alapból nagy, de ez nem jelenti azt, hogy ne működne. Nem ismerünk titeket, hogy mennyire vagytok érettek, mennyire vagytok egy szinten, és az a meglátásom, hogy ti sem ismeritek egymást egy beszélgetés alapján.


Meg kell próbálni, meg nyilván az sem mindegy, kinek mi fér bele (ha neki pl sok ez a különbség).


Hívd el egy kávéra vagy ilyesmi, beszélgessetek, aztán kiderül, mennyire passzoltok.



Kor miatt én alapvetően nem nulláznám, egy próbát megér, utána úgyis látjátok.

2022. dec. 19. 17:29
 3/13 anonim válasza:
Most még nagy, de egy 4-5 év múlva már lehet komolyabban tervezni.
2022. dec. 19. 17:34
 4/13 anonim válasza:
Igen, elég nagy korkülöMbség
2022. dec. 19. 18:00
 5/13 anonim válasza:
Teljesen ok.
2022. dec. 19. 18:11
 6/13 anonim válasza:

A férjem 10 évvel volt idősebb nálam, semmi probléma nem volt belőle. Igaz, én akkor már 28 voltam, de lehet, hogy egy 19 éves lány érettebb, mint én voltam akkor. Szóval nyugodtan kérdezd csak meg.

N

2022. dec. 19. 18:12
 7/13 anonim válasza:

A csajtól függ mennyire érett gondolkodású. Sokan még 30 felett is gyerekként viselkednek.

Ha komoly csaj akkor nem gond a korkülönbség.

2022. dec. 19. 18:38
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Majd meg fogom őt kérdezni, de előtte még csak sima beszélgetéseket folytatok, nem akarok túl nyomulósnak tűnni
2022. dec. 19. 18:41
 9/13 anonim válasza:

7#-es 100%-ban igaza van.

A lánytól függ, hogy mennyire áll éretten a dolgokhoz. Az életkor sajnos nem függ össze az érettséggel. Ha stabil az értékrendje és látod rajta, hogy komolyan gondolja és nem csak játszadozni akar, akkor ilyen esetben nem sok ennyi korkülönbség.

2022. dec. 19. 19:42
 10/13 anonim válasza:

Ha az ég is egymásnak teremtett titeket nemigen lesz itt baj :D


Bele kell vágni oszt hajrá, majd lesz belőle valami. Tapasztalat, vagy egy boldog élet :D

2022. dec. 20. 05:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!